Acayip yaratıcı bir başlık oldu, kendimi tebrik ediyor, alkış kıyamet kutluyorum..Geçtiğimiz akşam ünlü tasarımcı Niyazi Erdoğan‘ın İnci Deri için tasarladığı erkek özel koleksiyonu lansmanı  için Teşvikiye Room‘ daydık.

Image[1]

Bir ara fotoğraf çektirelim derken İnci board’unun önünde durdum, yanımdaki janti beyfendi ise standın önünden çekilmedi bir türlü..Kendi kendime bu adam neden sürekli burda teallam yaa diye söylenirken,en sonunda “birlikte fotoğraf verelim isterseniz” dedi en kibar haliyle,

ben de tabii ki onun kibarlığına karşılık en kibar (!) halimle “ne münasebet ayol aaaa tek başıma çektiricem hem siz kim oluyorsunuz kuzum?!?!??!”  diye çemkirecekken, yüzümdeki mallıktan anlamış olacak ki “önce tanışalım isterseniz ben Niyazi Erdoğan !” dedi .(embesil miyim?? Evet! )

“Aaa tabii tabii çektirelim birlikteeee” dedim .Kafamın üzerinde o an beliren haleyi alıp çantama tıkıştırdım ve klasik pozumu verdim.

fotoğraf[2]

(Nerde olduğunu bilmez ama sevinçle dolar Ebrashca

:)

)

Güzel bir akşamdı,çıkışta hediyelerimizi aldık.Bu defa hediye Cenk’e yaramıştı. Gerçi, “sen başka organizsyonlardan büyük torbalarla gelirken bundan neden küçük torbayla geldin? Bana garezin var dimi? Hem beni de götürmedin zaten accayip uyuz oldum sanaaaaa” diye mızıldanırken,içinden çıkan deri bilekliği görünce bayıldı.Önce sağ koluna, sonra çıkartıp sol koluna ve yine beğenmeyip yeniden sağ koluna taktı.O kadar çok sevdi ki gece uyurken gizlice kolundan çıkartıp fotoğrafını çekeyim dedim kıyamet koptu =)) Yani fotoğrafları ne zorluklar içerisinde çekip yayınladığımı siz anlayın

:)
fotoğraf[1]

İşte böyle Cenk’in de gönlünün yapıldığı bir akşam oldu.

Davetleri için İnci Deri’ye çoook teşekkürlerimi iletirken,yolda şakaları ve esprileriyle yolu bitmek bilmez hale getiren sevgili arkadaşım Serap’a da çok selamlarımı iletirim:

Ben : Serap böyle olmuyo, lütfen benim için dua eder misin ,şu Nissan Juke’u alayım artık,

Serap : Evet Allahım tez zamanda Ebrashca’ya bir Nissan Juke, bana da olmuşken  bi tane Volvocuk

:)

Hayallere gel

:)

Güzel, güneşli,neşe dolu bir gün olsun..Neşeli günleeeer

:)