Efendim Cenk beni Leydi okuluna yazdıracakmış?! Neden? Çünkü bazen çok ama çok gıcık oluyormuşum, anlayışsız kaba ve kendini beğenmiş,herşeyi çok bilir hallere girişiyormuşum.. Hatta bana verdiği “Ebrashca” adını alıp yerine 118 Ebrar diyecekmiş artık..Neden derseniz herşeyi çok biliyormuşum da ondan?! Hatta PTT ile anlaşıp 155 İmdat Ebrar hattı açtıracakmış..Beni gıcıklık dönemlerimde  yolda izde gören tanıyan olursa bu numarayı arayıp ilaçlama yardımı alacakmış?!NAsıl yani?? Benim gibi kibarlığı (!) dillere pelesenk olmuş,haza hanımefendiliğiyle (!)  nam salmış,iyi niyeti (!) ilkokul müfredatına girdi girecek olan biri için mi söylüyor bunları??

bana mi diyo bunnarıııı

(hınk!! hıçkırık tuttuuu )

Yok efendim bayram tatilinde anneanneme gelen misafirlere bir hoşgeldiniz bile demeden pırrr üst kata kaçmışım,(hayır 20 kişi mevcudu olan evde ben yukarı kaçsam ne olacak beni kim farkedecek?!) Hayır Esra Erol’u izliyorduk misafir geldiğini görünce Gülşahla hanım hanım kalkıp yerimizi, yeni misafirlere bırakmıştık..( tamam kolkola girip hızlıca kaçışımız biraz göze batmış olabilir ki sonra annemin gelip bize çemkirmesiyle yeniden aşağı inip hoşgeldiniz efendim nassıız?? iysiiz hamdolsun bizde iyiz gari daa uyy dedik..ne var yani?! yok yabaniymişim de yok insan gördüm mü kaçacak yer arıyormuşum da ?!?!?!)

O kıyafetlerim neymiş?? Yaz boyunca giydiğim renkli desenli harem pantolonları köye götürdüğümde bildiğin şalvar gibi görünmüş de efendim köy kızları bile şıklık yarışı içerisindeyken ben yavru kedi gibi görünüyormuşum?!Bu uzuun uzun cümleleri bana bir çırpıda kustu ve sonra asıl konuya geldi derebeyi!

Önce beni eğitimden geçirecek sonra da kendine yatırım yapacakmış .(Meğer kendine yer yapıyormuş da sonradan öğrendim tabii.)Bu ay sonu AÖF’e yazılıp bir diploma daha alacak ,aynı zamanda spora yazılıp body building yapacak,TV’deki biscolata erkeklerinden daha da yapılı olacak ve hemen ardından boksa gidip kondisyonunu arttıracak ve birbirinden Şinasi fotoğraflarını  instagram’a koyup benim takipçilerimden takipçi çalacakmış?! (hep beraber kusuyoruz kızlaaar böööğk )

Valla dedim Cenkcim, sen bana kadarsın hatta taze bittin, ben anlamam öyle Biscolataymış yok coca cola light’mış,kır dizin otur oturduğun yerde! AÖF ok ama diğer sular sana zehirli bebeğim böyle güzelsin hadi bakiim dede olacak yaşa geldin hala haylazlık peşindesin.Neyse ki hemen pençelerimi kapattım ,kuyruğumu bukle bukle yapıp yanıma yerleştirdim ve tırnaklarımı törpülemeye başladım (devam ettirirse dalayım diye! )

SONY DSC

(selam çok tatlıyım biliyorum)

Bir kaç gün içerisinde 5. evlilik yıldönümümüzü kutlayacağımız şu günlerde yılanın başını erkenden ezeyim ayağıma dolanıp sorun çıkarmasın istedim..Böylece karşılıklı sevgi dolu bir şekilde anlaşmış olduk..

Güzel güneşli bir gün gün olsun. Çok ama çooook büyük bir sürpriz sizi yerinizden zıplatsın…Sevinçten kendinizi kaybedin  hula hula dansı yapın

:)

Neşe dolu günleeeeeer

:)