Yollara Dökülür Ebrashca :)

Yollara Dökülür Ebrashca :)

Uzuuun bir seyahatten bir kaç saat önce yazayım dedim.. Malumunuz Aralık ayı ve sevgili kaynımgilin düğünü için geri sayım başladı. (Cenk’in kardelşi Onur &Elvan)

Yıl 12 ay ,maşallah bizim kumrular başka ay bulamamış gibi düğünü Aralık ayında yapmaya karar verince, bize de; kar,yağmur tipi demeden yollara düşmek kaldı.. Buradan genç çiftimize saygı ,sevgi, hürmet ve daha nice güzel sevgi sözcükleri yolluyorum.. Kendileri beni gayet iyi anlamıştır….

Dün gece evde hummalı bir valiz hazırlama törenimiz vardı, 1 hafta kalacağız, Cenk ikimizin eşyalarını tek valizde toplamayı düşünüyordu, 3 yün kazak 2 tayt koydum valiz doldu zaten..

Şimdi gelelim seyahat rotamıza ;

Bu gece kayınvalidemlere  Ödemiş‘e gidiyoruz,

Çarşamba günü -dikkatinizi çekerim – 12.12.2012 saat öğlen 12:00’de Ödemiş’te nikahımız var.

Perşembe günü Denizli‘de kına gecemiz.(kız evi )

Ben o gece sevgili elticiğimin koynunda yatıyorum.

Cuma gelin hamamımız,

ve Cumartesi Ödemiş’te düğünümüz.. 40 gün 40 gece performans sergileyeceğiz .. (sondan başa doğru gelmiş olabilir, Aaaa size ne canııım genç çiftimiz böyle uygun buldu, siz dua edin düğünde herkes amuda kalksın diye tutturmadılar 🙂 )

Bu arada farkındaysanız ben görevli olarak gidiyorum 🙂 Eee elti oluyorum ,kolay değil ehem ehem yani bu görevin üstesinden de alnımın akıyla geleceğim !

Cumartesi akşamı düğünden sonra Cenkle İzmir’e kaçıyoruz , (artık can havliyle nerede alırız soluğu bilemeyeceğim..)Pazar akşamı da İstanbul’a dönüyoruuuz 🙂 ) Ohhh yaşasııın eve gelmiş kadar oldum yani yazarken yoruldum 🙂

Şaka bir yana kız ve erkek tarafının ayrı şehirlerde oturması ve çiftimizin  İstanbul’da yaşayacak olması sebebi ile biraz tuhaf bir programmış gibi görünsede işin oluru buydu valla 😉

Böyle buradan çemkirir gibi oldum ama canlarım Onurcuğum ve Elvancığıma şimdiden mutluluklar diliyorum (yani o hengamede unutabilirim 😉 ) ,onlarla birlikte olmak, onların bu en güzel günlerinde yanlarında olmak bizim için çok çok büyük bir onur..

Seve seve ve koşa koşa geliyoruz bekleyiiiiiiiiiiin,önden geliyoruz ki yer kapalım diye 😉

Bu hafta biraz telaşlarla geçecek ama fırsat buldukça yazmayı planlıyorum.. Artık sevgili kayınvalideciğim bana mantı mı açtırır yoksa yaprak mı sardırır bilemem..( Gerçi erken geleceğimi duyunca muhtemelen herşeyi yapmıştır, e kimse külah şeklinde yaprak sarma yemek istemez değil mi? 😉 )

Bize şimdilik iyi yolculuklaaar 🙂

(Cengoşko dönüşte kumru yiyek mi ? -Ebrashcam hala boğaz derdindesin bebeğem yaa, bi gidelim .. ) 

 

3 Responses »

  1. Canımmmm heyecanla bekliyorum sizi gelin artık inan heyecandan öleceğim uykularım yokk hazırlıklar son hız ohh keyif mutluluk heyecan tirip tavır tam 1500 😀 heyecandan olsa gerek pek bir kırılganım ohhhhhh 12.12.12 saat:12:00 muckkkk haydi hayırlısıyla gelin carsambaya geliyorum sarmalar hazırlanmıs:D

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)