Yeni Nesil LPG de Ne Ola ki?

Yeni Nesil LPG de Ne Ola ki?

Geçen Hafta Vera Bilişim‘den  LPG lansmanı ile ilgili bir davetiye gelince ” benim lpg tüple ne işim olur ” diye burun kıvırırken , mailin içeriğini iyice okuyunca Taylan Kümeli ile birlikte LPG (Yeni Nesil LPG vücut ve yüz bakımı ) lansmanı olacagını anladığım an hoooop sorgusuz sualsiz davete tabii ki de iştirak edebileceğime dair cevap verdim..

Ekinliğimiz Kuleli Yakamoz Restaurant‘taydı.Mekana ilk girdiğimde boş bir bölüme geçtim hemen yanıma iki sevimli bayan oturdu.. Tam kendimi tanıttım ,kartvizitlerimi çıkartıp verecekken “e biz zaten sizi tanıyoruz “dedikleri an “ahh yaa blogtan tabii, takipçilerim sanırım” diye kabarırken aynı anda geçen etkinlikte karşılaştığımızı hatta tanıştığımızı ve hatta kartvizitlerimden kendilerinde zaten olduğunu belirttiler.. (alışmıştım oysaki takipçilerimle karşılaşmaya.. Balon şöhret hayatım geçen haftaya kadarmış demek ki diye de hayıflandım..pöffff..)

Derken onların kartvizitlerini aldım, anne çocuk blogu yazıyorlarmış, kartviziti görür görmez

“a-aaa e ben sizi hatırladıım , hatta takip ediyorum siz kızınızı yazıyorsunuz değil mi??”

“aa evet! :)”

“heh işte  ben takip ediyorum sizi..kızınızda çok tatlı maşallah aynı siz, böyle esmer kara gözlü bızdık”

“aa yalnız bana pek benzemez aynı babasıdır, sapsarı”

aferim .dedim kendime.Bu yaşta bu zeka.. İleri de ……………..zeka derdik eskiden.(Boşluğu doldurun..)

Sonra bir rüzgar Taylan Kümeli girdi içeri..Zerafeti, harika fiziği ve ışıltısıyla başladı anlatmaya..O anlattıkça önce düşüncelerimi sonra oturuşumu değiştirdim.

Duruş ne kadar önemliymiş? Taylan Hanım sağolsun gayet iyi anlattı.. Oturur oturmaz C şeklini alan ben birden bire büyük L harfine döndüm! (Kadıncağız tabii ki duruş tekniklerinden bahsetmedi, kendisinin sahnedeki dimdik halini  görünce ister istemez vücut alfabemde değişiklik yaptım..)

Taylan Kümeli’deki  candanlık, samimiyet kimsede yok ..Yani bana o an “al bu zehiri ye sana iyi gelecek hadi bakayım cici kız!”  dese vallahi sorgusuz sualsin yutarım.. Bir tatlı dil bir zarif anlatım.. Aletten çok kadına bayıldım..

(Fiziğine bakıp bu kadın 50 yaşnda ve bir anneanne der misiniz?? Maşallah Süphanallah diyorum..)

Bu arada anlattı.. Doğru beslenme, soruları yanıtladı.. Su içmenin ,spor yapmanın önemini, örneğin karpuz-peynir diyetinde vücudun önce karpuzu işlerken bekleyen peynirin yağa dönüştüğünü anlatırken ben çoktaaan önümdeki su böreklerini , patates kızartmalarıne yumulm akla meşguldüm..

Hatta diyetine yeni girmiş sevgili Berry ( berry-dew.blogspot.com/ Şebnem) masadaki en sağlıklı şeyleri, cevizleri, incir-kayısı kurularını yerken ben sigara böreklerini, portakal ve üzüm sularını hiiiç ayırmadan mideme indiriyordum.. Zaten Şebocuğum sonunda dayanamayıp “ebrar birazdan yiyeceklerden kule yapacaksın dedi ” 🙂

Mekanı değerlendirdim ben orda, bakalım sonradan gidilesi bi yer mi diyeee.. Ayrıca yemeyip mutsuz olduğum halimi tanımak istemezsin Şebocuğumm..Bak gayet mutlu bi Ebrashca oturmuş yanına daha ne istiyorsun 🙂

Gelelim ürünümüzün işlevlerine..

Basen kıvrımlarını şekillendirme,Bilimsel kanıtlanmış şekillendirme, Acısız ve ağrısız bakım teknolojisi, Optimize bakım süresi, Selülit giderme, Bacak arası inceltme, Sarkık cildi toparlama,Yara izlerini giderme, Göğüs dikleştirme,Dudak dolgunlaştırma, Dudak çevresi kırışıklarını giderme, Popo şekillendirme, Göz çevresi kırışıkları giderme, Kan dolaşımını artırarak cildin beslenmesini ve toksinlerin atılmasını sağlama,Cildin yenilenmesine yardımcı olma, Bağ ve kas dokudaki yara iyileşmelerinde düzelme sağlayarak, Bel – boyun ağrısı…. Daha ne yapsın ??Bi yemek pişirip ütü yapmıyor eh o da ellerinizden öper artık..

Şaka bir yana, Üstelik bölgesel şekillendirme ve zayıflamada  FDA onaylı tek  sistem oluşu LPG ye daha  da güven duymamı sağladı açıkçası.

Kilo olayı değil ama cilt ile ilgili olarak toksinlerin atılması/ kan dolaşımının hızlandırılması benim antenlerimin havaya kalkmasına neden oldu.. İşte bunun için kesinlikle deneyebilirim dedim..

Seans süreleri genellikle 35 dakika kadar ve  günaşırı uygulama yapılması uygun oluyormuş, yaklaşık olarak 6-8 seansta etkili sonuçlar alınabiliyormuş,  seansa girmeden önce makinaya özel bir giysiyi giymeniz gerekli.Eski usül LPG’lerdeki acı asla duyulmuyormuş. Ve size işlemi gerçekleştirecek olan profesyonel kişiler tarafından bu süre içerisinde ne yemeniz ne yememeniz tarafınıza aktarılıyor..Hee derseniz ki yok arkadaş ben hem yağları kırdırır hem de su börekleri ile ilişkimi devam ettiririm artık o zaman size yapacak bişey yok 🙂

Bu arada sağolsunlar bu güzel organizasyonun sonunda ,bize kocaman kutular verdiler içlerinden 6 seanslık LPG senasları ve cilt ve ayak bakım maskeleri çıktı.. Evet ben de en kısa zamanda randevumu alıp , seanslarıma başlıyorum.. Bakalım dillere pelesenk ,gönüllerde ahenk Ebrashca neler yaşayacak..

Harika bir akşam , güzel bir gün ve başarı dolu bir hafta olsun..Neşeli ve sağlıklı günleeeeeeeeeer 🙂 (Bu arada dertlerinize derman olmaya devam ediyorum , mailler çok birikti yeni post hazırlayacağım ama bu arada yollamak istersdeniz ebrar-q@hotmail.com her konuda yazabilirsiniz ama allahaşkına kayınvalidelerinizi anlatıp durmayın içim şiştiiii!!)

5 Responses »

  1. Ebrashca resmini koymasan seni 100 kilo biri filan sanıcam.. Kilona bakılırsa su böreği+ patates kızartması ve sigara böreği birşeycik yapmaz sana yemeye devam bence 😉

  2. Bir an önce deneme seanslarına git de öğrenelim bizde iyi midir kötü mü? Biraz kobaylık yap bize Ebraşka 🙂 Şaka yapıyorum kızma lütfen, ama biri denedikten sonra insan daha çok güveniyor bu tip şeylere;)

    Sevgiler
    Berna

    • 😀 Kobay olur Ebrashca 🙂 Bak yazının adı da hazır 🙂 Ben bayağı güvenilir buldum aleti ama bakalım hayırlısı.. Elbette deniyeceğim ve yazacağım kurtuluş yok 😉

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)