Yarışma Sonuçları :)

Yarışma Sonuçları :)

Dı-nım dı-nım ! İşte geldik 2013 dilek listelerinize , kazanan listelerinin hepsini yayınlamak zor ama her listeden en çok beğendiğim dilekleri yazacağım. Bu arada birinci olan kişi çok ama çok sevgili okurum Zeynep Diniz, listeye bir bakın bu masum liste beğenilmez mi sizce ?

ZEYNEP DİNİZ’S WISHESSS!!

  •  Sezen Aksu ile 5 çayı sohbeti (üniversiteden beri istiyorum 🙂 (ayy süper bir dilek, düşünsene boğaza karşı oturmuşsun kahvaltı yapıyorsun Sezen karşı sandalyede söylüyor..İstanbuuuul İstnabul olalıııı..Yok bu ağır kaçar kahvaltıya ..Ada vapuruu yandan çarklıııı 😉 )
  • Barselona tatili
  • Blog açmak :)) (Aç tabii artık ben de birilerini okumak istiyorummm)
  • Master ı bitirmek
  • Hayatımınn aşkını bulmak gerekirse her gün kitap taşımak, elbet çarpışırım biriyle :p
  • Soru işaretli arkadaşları tamamen hayatımdan çıkarmak (manasız bir duygusallık var bende) (hahahaha çok kalın kitap taşıma yalnız kolcuklarına yazııık 🙂 )
  • Şarjı 3 gün giden bir telefon bulmak
  • Ailemin ve bazı arkadaşlarımın  ben ölene kadar yaşaması

Bi de noel babalarla çanlarla süslemiş listesiniii 🙂 Özenmiş bezenmiş yazmış tatlı okur 🙂

 İşte diğer listelerden ennn can alıcı noktalar ve hediye kazanan isimler  😉

 Hale Eren  

-O Ses’e katılıp Murat Boz bana döndüğü halde O’nu seçmemek . (Hahaha gurulu kız..) 

Eser Çalışkan

-Bir an önce emekli olup “Bodrum’a yerleşmek” ( “Bodrum’a yerleşmek ” artık deyim gibi oldu bizler için.. Ama gençliğimi İstanbul’da çürüttükten sonra ,emeklilikte ne yapayım Bodrum’u, bana şimdi lazım Bodruuum 😉 )

 Kendi kendine giden bir araba modeli çıksın ve çok ucuz olsun ki alabileyim ,böylece trafikte geçirdiğim süreyi yemek yiyerek makyaj yaparak tamamlayayım.. Gaz debriyaj fren nereye kadar.. (Türk kadını işte çalışkan , zekidir ,asidir ;)) Basitçe trafik çilesine son verilse ,o araba çıkacak da alacaz da.. 😉 )

 Serap Özeroğlu

 -İstediğim gibi yiyip içip,maksimum 36 beden olan kalem etek giyebilmek.(Aaah ah nerde öylesi..Akşam yediğim doritoslar sabah göbek olarak benden önde gidiyor..  )

(Yakında yürümeyip yuvarlanacağım diye korkuyorum..Tamam ben korkmuyorum da Cenk korkuyormuş öyle söyledi.. Ne gıcık yaa du ben bu konuyu bi ele alayım;) )

 Didem Eyer

-Salıncağa bir otursam uzuuun uzun gitsem ve uzuun uzun geri gelsem..(Yani bir de bana hayalperest derler..Didemcim sen git bi piknik alanında çimen kokuları arasında bool bol uyu.. Ne gerek var öne git arkaya gel miden bulanır bak söylüyorum..;) İşin şakası tabii ne demek istediğini çok iyi anlıyorum .)

Tuğçe Yıldır

Vizeler beni geçmesin artık ben vizeleri geçeyim ,hatta vize diye bir şey hiç olmasın,öyle bıktım ki vize lafından başka ülkelere bile gitmek istemiyorum sırf şu vize lafından ! (Hahaha oyy kıyamam üniversite öğrencisi bir okur sanırım bunalmış sınavlardan, bunalma sen bana takıl kafanı dağılt, sonra yaza beraber gideriz vizesiz bir ülkeye artık Kamboçya mı olur ,Kuala Lumpur mu bilemem 😉 )

 -Burslar zamanında yatırılsın. Hatta her defasında 200 TL fazla yatırılırsa hiç fena olmaz 😉 (Ayy öğrencilik günlerim geldi aklıma, burslar yatsın hooop git Mango’ya 🙂 )

(Yılbaşı çocuuyum ben , onu alayım bunu da şunu daaaaa!! )

Dilek Çakar

 -Yılbaşı gecesi aldığım bilete büyük ikramiye çıksa (eğer öyle olursa aşağıdaki liste geçerli değildir,güncellenecek)

(çıkmassa 🙁  ) demiş ve listesine devam etmiş

 -Olumlu düşünme yeteneğimi geliştirip , hergünün bir öncekinden daha güzel geçeceğine inanmak  (Ahh Dilekcim yıl olmuş 2013 bu güne kadar durman hata değil mi? )

-Dans kursuna gitmek, daha fazla umursamaz olup daha fazla gülmek.(Bak yaa, nasıl bir dans kursu bu acaba? Fazlaca şuh kahkahalar atıp “hiç birinizi takmıyorum leyyynn” diyerek figürler yapılan bir dans çeşidi mi türedi acaba ; ) )

Milli piyango bana çıksa vallahi sırf bazı bayan arkadaşların bunalımı bitsin diye paranın bir kısmını ayırıp sıkılanı tatile yollıcam , hava değişimi iyi gelir, tebdil-i mekanda ferahlık vardıır..

İşte listelerimiz bunlardı ,hediye kazanamayan fakat beni yalnız bırakmayıp liste yollayan bütün herkese çok ama çok teşekkür ediyorum, listelerde azıcık yaratıcı ve beni güldürenlerden yana kullandım oyumu..İnşallah önümüzdeki yarışmalarda daha çok hediye verebilirim 🙂 Bugün kargoya vereceğim hediyeleri yalnız sevgili arkadaşlardan adreslerini rica ediyorum, bir an önce yollayın ki hediyelerinize kavuşun 🙂 (ebrar-q@hotmail.com )

2 Responses »

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)