We love Feyşın :)

We love Feyşın :)

Geçtiğimiz akşam Maybelline ‘in davetlisi olarak Mercedes Benz Fashion Week Istanbul \ Deniz Berdan defilesine geldik ..Daveti alır almaz Cenkle kolkola girip “ayyyy ne giyiceeeeem?!?!? diye kaçmaya başlamıştık 🙂

İyi ki de kaçmışız sonuç :

fotoğraf[1]

Görmüş olduğunuz gibi saçlar makyaj, duruş tüm zerafetimle ben ,defileye herzaman olduğu gibi nasıl hazır olduğumu göstermiş bulunuyorum.Yaa işte tedarikli insanın hali başka oluyor..(tamam itiraf ediyorum, defileden 45 dakika önce soluğu Zeynepciğimin butiğinde aldık

-“Zeynooooooooooom ben defileye gidiyorum bana bi el at kulun kurbanın olıyııııııııııııııııım”

Zeynocuğum herzamanki soğukkanlılığı ile

-tamam bebişim  panik yok ,şimdi sen söyle bana bakayım ne zaman bu defile? haftasonu mu??? ,

– Birazdannnn!!

-Neeee al şunu, bunu da al, şunu da giy, bak bu da olur sana,

yok bu çok kara sen sevmezsin bunu, bu daha ebrar ebrar yani içinde pırıltılar varya heh Ebrar işte =)) al al bunu al !

Buarada sevgili arkadaşım sadece benimle değil Cenkle de ayrıca ilgileeniyordu,

-Cenkcim sana ne yapayım çay kahve??? Çikolata jelibon

Cenk : Marshmelow var mı?? (yuh Cenk)

Zeyno: Aaaa olma mı?? (en son Cenk koca marshmelow kavanozunu kucagına almış denediğim kıyafetleri yorumluyordu =))

A_gzl_sincap

Kasaya geldiğimizde Cenk:

“Zeynepcim bu elbise + 8 marshmallow heh 9 oldu bitandaa aliim (bi tane daha alacakmışşş?! ) bunu da yaz heh oldu şimdi  =)) (Bu arada canım arkadaşımın butiği ile ilgili yazımı şuradan hatırlarsınız.)

………………………………………………………….

Davete cemiyet hayatının ünlü simalarından  Serap & Günay Tan çiftiyle katıldık 🙂 Salona ilk girdiğimizde ben etrafı fotoğraflamaya başladım..sonra makineyi Cenk’in eline tutuşturup bir boy bir portre çeeeek..burdan  da çeeeeeeeeek ayyy ne biçiiiiim çektin şurdan da çeeek derken:

Ebrashcaaaaaaaaa bak kim var burdaaaa 🙂

Sevgili blogger arkadaşım Özgeee 🙂 Blog yazmaya ilk başladığım zamanlarda bir etkinlikte tanışmıştık Özgeyle..Kendisi damaktandimaga.blogspot.com blogunun sahibi, mekan tanıtımı ,yemek tarifleri heeerşey mevcut ..Kendisi Uzman TV ‘ye de çıktı yakın zamanda ,izleyin, öğrenin ,pişirin beni de davet edin 🙂

untitled

Bu arada Özgecim çok cana yakındır, hemen Cenk’in yanına gidip elini uzatmış ve :

“Merhaba ben Özge, Ebrar’ı tanıyorum” demiş =)))))))))  Cenk’i menajer mi yapsam ki? (ay yok huysuz )

Saat 22:00 gibi defilenin başlayacağı alana geldik …

Gelelim defileye modanın M’sinden anlamayan halimle defileyi yorumlayacak olursam (Şuan Gülşah : Evet gerizekalı! Orda ben olmalıydımmmm!!! diyordur =) ) , kumaşlara bayıldım, özellikle ruj desenli pantolona bittim..Yalnız bir konuda eleştirmek istiyorum, benim toplam boyum kadar bacağı olan mankenleri çalıştırmayın kardeşim!Kendimi karaböcek  gibi hissediyorum.

Tam yerimize kurulduk sağdakini soldakini çekiştirmeye başlamıştık kiiii birden Cenk’in kendiyle aynı boyda bir esmer bomba ile kulaktan kulağa konuştuğunu gördüğüm an elimin ortasına basıp çınnnnnn diye tırnaklarımı çıkardım!!

Kadına doğru gidip tam bacaklarına dalacakken (napiyim boyum okadarına yetiyo?!), birden Cenk’in uyarısıyla kendime geldim.

-Ebrarcım hanımefendi ,en öndeki alana geçebileceğimizi söylüyor.(Aaaanında pençelerimi kapadım, Cenk’in koluna girdim ve first lady edalarımla merdivenlerden aşağı süzülmeye başladım..-Bi de ayağım takılmasa daha iyi olacaktı…)

defile

Defile bitiminde parti alanına geçtik çocukluğumuzun yakışıklı VJ’i Oben Budak görev başındaydı yine..Bi yaşlan be adam biz 30 olduk adam hala aynı enerjiyle zıp zıp 🙂 Böyle tatlı mı tatlı bir geceydi.

aha

Bu geceye bizi davet eden Maybelline’den sevgili İnci‘ye,ulaşımımızı sağlayan Günay’a :), döndüğümüzde arabayı bıraktığımız yerde bulalım diye dualar eden Serapcığıma 🙂 çoook teşekkür ederim.. Aaa du hakkını yemeyeyim ; gece boyunca, çantamı ,paltomu,hediyelerimi taşıyan, fotoğraflarımı sabırla çeken,bana su,soda taşıyan,üşüdüm sarılsana lö dediğmde kucağındaki eşyalara bakmadan sarılmaya çalışan ,”paltomu buruşturuyosuğğğnnn!!!” dediğim an gözlerini kısan gözünü ağzını yediğiminin Cenk’ine de çoook teşekkür ederim 🙂 neşeli geceleeeeeeeeeeer 🙂

 

11 Responses »

 1. Bu çifte bayılıyorum,idolümsünüz ya 🙂 maşallah size ikiniz de çok güzelsiniz…
  Güleryüzlü güzel iki insan birbirini bulmuş ne mutlu size …

  • ah aaaah ne demezsinnnn 🙂 dışı seni içi beni yakar =)) şaka bi yana teşekkür ederiiis :)Bir de adını yazsaydın keşkeeee 😉

 2. hahahahaha defalarca okudum aynı cümleyi!!! =))demek elinin ortasına basıyorsun ve çınnnn tırnakların çıkıyor ahahahahahhahaha korktum senden ebraşka =)

 3. İstiyorum ki yazilarin hemen bitmesin sayfalar sürsün, okurken 5 dakika da olsa herseyden kopuyorum.Geri döndügümde beynim refresh olmus sekilde isime bakiyorum…bunu bana nasil yapiyorsun bilmiyoum ama su bi gercek inanilmazsin yazilarin MUHTESEM!

  Sevgiyle…
  Pelin Raman

 4. yaaaaa nasıl guzel anlatmıssın sevgı pıtırcığım, cemiyet hayatı cemıyet hayatı olalım boyle guzel bir MBFW çifti daha gormedi! İyi ki gittik birlikte ne de cok eglendik!
  sevyorum seni!!!!

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)