Tribal Enfeksiyon by Cenk :)

Tribal Enfeksiyon by Cenk :)

Çankaya Palace’da geleneksel kış gribi hallerimiz başladı. Cenk Bey sağolsun her yıl olduğu gibi bu yılı da boş geçirmedi veee ilk sağlam soğukta yaka bağır açık artist gibi dolaşarak bütün virüsleri toplamayı başardı.

Gece uykusunda konuşurken uyandım, önce korktum baktım Cenk konuşuyo yabancı değil, ben de tabii iç güdüsel olarak otomatiğe bağlamış olduğum için sohbet ediyoruz sanıp söylediği tuhaf şeylere cevap veriyorum.Meğer adam havale geçiriyormuş =)

İngiltere formasının kırmızısını da alacakmış onu anlatıyor ben de gece vakti nerden çıktı demeyip “amaan beyazı daha güzel bence beyaz al” diyorum uykulu uykulu.

01878-Baykuş-1024x768

Evet gerçekten ilginç bi aileyiz 

Neyse baktım uzlaşamadık kırmızı, yeşil, mor filan eklemeye başlayınca anladım ki ortada saçma bir şeyler var.Ateşi 40’a yükselmiş anlatıyo kuzum 🙂

Hemen dirsek içlerine sirkeli sular (sirke kokusuna bile gık demedi o an işin ciddiyetini daha iyi anladım), alnına ıslak mendiller…Neyse sabaha kadar yarım saat uykuyla ateşi az da olsa düştü.

Ertesi gün telefonda konuşmaya hali yok ama istekleri bitmiyo:

-Cenk merak etme akşam sana doping şeyler yapıcam yarına hiiiiç bişeyciğin kalmıcak

-Öbroşkoo, bana bol bol meyve suyu sıkalım, bana çorba da yapalım ilaç verelim beni hemen iyileştirelim.

-Tamam merak etme.

-Öbroşkooooo bana gelirken jelibon alsana bitirdim ben jelibonları.(özellikle limonlu ,portakallıları yemiş ki vitamin olsun diye )

mhl3w

(Pist?! Korkma acık idare et ne var?? )

Velhasıl bütün siparişlerini getirdim, bütün gece inleyip sızlandı, ateşi yükselmiş,bir yandan da “benim yeni bot almam lazım, hem de bir değil bir kaç tane!”.

İnternet alışverişleri gurusu, internetten alışveriş yapma konusunda bir doktora yapmış kadar bilgi sahibi, kargocu gördü mü babasını görmüş kadar sevinen Ebrashca, hemen soluğu internet başında aldı. Vayy kocasına bot lazımmış  durur mu ?

Morhipo Hotiç marka ürünleri görmeyen kalmamıştır eminim, tam istediği modelde bot bulduk, hatta fiyatların uygunluğu sebebiyle bonus olarak bir çift de ayakkabı aldık. Peki ben eksikli mi kalsaydım? Önümüz bahar, babetsiz gün mü geçer ? Yaşıtlarım birbirinden şık babetlerle davetlerde boy gösterirken ben koca koca çizmelerle botlarla mı takılacaktım? Azıcık duygu sömürüsü, gözyaşı silahı veee babetler benim oldu 🙂

Morhipo’nun şu özelliğini çok seviyorum, alışverişinizden hemen bir kaç gün sonra ürün elinizde oluyor. Hazırlaması paketlemesi vs.. diye günlerce beklemek zorunda kalmıyorsunuz.Bu arada mobil uygulama kullandığınızda akşam 18:00’den sabah 09:00’a kadar kargo bedava.Bir de farklı markalardan satın aldığınızda aynı sepette birleştirebiliyorsunuz , her ürün için ayrı sepet ve işleme gerek yok. Cenk iyileşene kadar ürünlerin elimizde olacağına eminim 🙂

Haftasonuna giriş için daima hatırlanılası bir gün ve emsal gösterilesi bir akşam olsun.Dopdolu ve neşeli geçsin, vay bee ne geceydi tadında anlatması günler sürsün 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)