Tap Orda Tap Kapı Arkasında

Tap Orda Tap Kapı Arkasında

Taşınma işleri esnasında 3-4 gün boyunca üzerimde aynı eşofman ve tepemdeki hotoroz  topuzla Düriye’ye bağladıysam da sevgili arkadaşım Serap Tan‘ın Gülay Şele PR ajansı ile ortak düzenlediği yeni etkinlik davetiyle silkelenip 1 gün içerisinde özüme dönmüştüm.

Yeni etkinliğimiz CliniMed Teşvikiye’de Derma Plus ürün lansmanı idi.İş çıkışı trafik sebebi ile tabii ki de organizasyona geç kaldım. Bir de taksi şoförünü şaşırttırıp yanlış yollara girince adam benden ben adamdan taksi ise ikimizden nefret etti.(Ben sağdan girin dedim diye sağdan mı girmen lazım,en kısa yol bildiğin yol demişler beni dinlemen hataydı şoför amcaaa)

abartmaa

(canım arada olur öyle 🙂 Sevimliyim benceee 🙂 )

Yoktan yere trafiğe soktun bizi diyor bi de..O saatte İstanbul’da trafik olmayan bir tek nokta göster ,ben seni sırtımda götüreyim…Neyse güç bela mekanı buldum.Buldum bulmasına ama bu defa da kapısını bulamadım, sağdan mı soldan mı derken hemen Midpoint’in içinden geçerek binaya giriliyormuş. Tabii hemeen telefona sarıldım kısık bir sesle :

-Cenk!?!

-Efendim Ebrashcacım?

-Cenk dinle şimdi  beni, ben bi binaya girdim ama yanlış olabilir sakın kapatma oldu mu tuhaf bi yere benziyo burası?!?!

-EBRAR HEMEN ORDAN ÇIKIYOSUN!! EBRASHCAAAA!!! SANA İNANAMIYORUM NASIL ADRES ALIYORSUN SEN ? HEM BİLMEDİĞİN YERDE NE İŞİN VAR?!! EBRASHCAAA!!! SANA DİYORUM!!

-Heh geldim ben tamam doğru yermiş .Kusura bakma Cenk seni de yord…..

-EBRASHCA GERÇEKTEN BAZEN ÇOK…..

-Tamam aşkım geldim ben panik yok aaaAAAA?!?!?! Hadi kapattım. (ay ne var iki dakika heycan yaşadıysan,hiç anlayış (!) yok!.)

İçeri girdiğimde bütün kızlar oturmuş, huzur içerisinde çoook hoş bir bayanı izliyorlar. Hanımefendi bi yerden tanıdık;

fotoğraf

 

Evet manken+oyuncu+astrolog Hande Kazanovaymış:)

Kendisi inanılmaz enerji dolu ve keyifli biri. Yani toplantının son 5 dakikasına yetişsem de izlenimim bu yöndeydi.

Lansman detaylarını sevgili Serap’ın sayfasından görebilirsiniz.Günün en zayıf halkası seçilsem de gittiğime değdi.

Etkinlik bittiğinde sevgili blogger arkadaşlarımla hasret giderirken birden yanıma uzun boylu esmer güzeli bir bayan yaklaştı;

-O sensin di mi ? dedi?! (öyle gizemliydi ki tavuğuna kış demiş olmalıyım diye düşündüm )

-Hımm kimim acaba ? (diye o an söylenecek en gerzekçe şeyi söyledim)

-O’sun, Ebrashca’sın seeen dedi ve beni kucakladı 🙂 Meğer benim tatlı hayranlarımdan,sürekli twitter’dan bana #ff yapan,instagramdan övgüler yağdıran www. nasilgiysemnesursem.com bloğunun sahibesi Lydia imiş:)

Saniyesinde kaynaştık, birbirimizi çok sevdik hatta kızsal konulara girdik,acil gitmesi gerektiği için dudaklarını sarkıtıp gitti ama en kısa zamanda görüşeceğimize söz verdik 🙂

Farkında olmadan bu sanal alemde ne kadar da çok arkadaşım olmuş.Aslında hiç sanal dememek lazım, insanlar içlerini o kadar iyi yansıtıyorlar ki ,görmesek bile 100 yıldır tanışıyormuş gibi sevebiliyor ya da ayyy çok gıccııkkkk diyebiliyoruz 🙂 Lydia benim çok sevdiklerimdendi ki kendisi de sınırlı insana karşı böyle hissettiği halde  beni en başından beri ne kadar samimi bulduğunu ve yakın hissettiğini anlattı. Ne mutlu bana 🙂

fotoğraf (2)

Böyle bir gün geçirdik. Sevgili Clinimed ekibi bize yaşlanma etkilerinden ve güneşten koruyan bir krem ve ennn çok sevdiğim gereçlerden olan uyku gözlüğü verdi 🙂 Hemen koleksiyonuma koyuyor tatlı rüyalar diliyorum kendimeee 🙂

6 Responses »

  1. Benim tatlı ebrashcam! Son dakikalarında da olsa geldin ya renk kattın varlığınla! Ama kuzum midpoint in hemen üstü Clinimed 😉 taksici ve trafik seni cok sarsmis da ondan sen korkmussun binadan 😉 ah yavru ceylanım neler çekmiş ah bileydim rapunzel saçlarımı uzatırdim Cafe’ye çekip alırdım seni yukarıya ;)))

    Canımsinnnnn ebrashcam yine güldürdün beni;)

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)