Sürelim Güzelleşelim :)

Sürelim Güzelleşelim :)

Geçen cuma Mascaramax ‘ın düzenlediği Tekin Acar Cosmetics ‘in Bebek’teki lansmanına katıldık..

Tatilden döndüğüm gün bavulları fırlatıp soluğu davette aldım. (annem okuyorsa eğer : “Bavulları fırlatıp” derken kirlileri miss kokulu deterjanlarla yıkayıp, asıp evimi derli toplu bıraktıktan sonra gittim canıııım.. (hangi ara yaptıysam işte anlayın yani o derece..)

Lansman çok güzel geçti sağolsunlar bizi çok güzel ağırladılar..

fotoğraf[1]

(Sevgili arkadaşım www.seraptan.com 🙂 )

Normal şartlarda böyle bir mağazaya girdiğimde en fazla gözüme bir satış görevlisi kestiririr alacağımı alır (tamam yanına da bir kaç ekstra ekler ) öyle çıkarım.. Ama bu defa mağaza o kadar elimizin altındaydı ki , “aa olur mu buyurun tükan sizin” tavırlarını o kadar beğendim ki vıcık vıcık bütün standları karıştırdım. Yeni çıkan parfümleri denedim hatta o kadar abarttım ki kolumda ve üzerimde denenmedik nokta kalmadı..Eve girerken ben ve arkamdan gelen sayısız parfüm notaları ile evi şenlendirdik resmen 🙂

rujjj

(oohh sür sür bitmez 🙂 )

Tekin Acar’ın en yetenekli makyözlerinden sevgili Gülhan‘ı ben kaptım.Kendisi Fransa’dan ithal yetenekli bir arkadaş. Orada doğup büyüdüğü için, kendi Türkçesinden  şikayetçi olsa da anlaşmamız pek de zor olmadı..makyaj3

(Tüğğğkcemden şikayet oluyoğ musunuğzz 🙂 O- Mondüyo niçin şikayetçi olayım kuzum ? ))

O kadar güzel bir makyaj yaptı ki utanmasam arkadaşı nüfusuma geçirecek evde boş olan odayı ona verecektim. Yayılsın yaşasın bizimle ,sabahları makyajımı yapar işe yollar, arkamdan da bir kap su döker sevabına..

makyaj1

Makyaj töreninden sonra  vedalaştık ve bizim için hazırlanan hediyelerimizi alıp hoplaya zıplaya evlere dağıldık.

Tekin Acar

Günün detaylarını mascarammax.com adresinden görebilirsiniz.

Güzelliklerle dolu bir gün olsun, makyaj alışverişinden sonra yaşadığımız mutluluk gibi bütün günümüz neşe dolu olsun 🙂 Neşeli günleeeeeeeeer 🙂

7 Responses »

  1. Bebek’de Tekin Acar mı varmış? Bilmiyordum iyi oldu bu :)Tekin Acar’ın bütün makyözleri iyi bence çünkü çok iyi eğitimler alıyorlar.Hiç bir soruyu yanıtsız bırakmıyorlar.Çok donanımlılar.

  2. Tekin Acar’da bu sıralar ikinci ürüne %30 indirim var bilginiz olsun kızlar 🙂 Ben şimdiden doğumgünü ,yeni yıl, ve evlilik yıldönümü hediyelerimi aldım zulaladım :)İnternetten de alışveriş yapabiliyorsunuz.

  3. Tekin Acara’a da indirimlerine de bayılıyorum.En güzel parfümlerimi oradan almışlığım vardır hem de çok uyguna,sürekli ziyaret etmekte fayda var.

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)