Sıra Dışı(!) Gelin-likler

Sıra Dışı(!) Gelin-likler

Sıra dışı gelinlik modelleri her yerde var maşallah..Sıra dışı mı akıl dışı mı bilemem ama akıllı işi olmadığı ortada..Beyaz ve kırık beyaza ek olarak renkler değişmiş,mutlaka alakasız işlemeler,tuhaf boncuklar ve katlar yapılmış..Sırf değişiklik olsun diye gelini tamamen özensiz ya da tam tersi abartı ötesi iğrenç gösteren gelinlik modelleri aşağıdaki gibidir 🙂 Şimdiden söyleyeyim birazdan görecekleriniz tamamen gerçektir,gözlerinizi ovuştururp tekrar tekrar bakmanızı ya da kendinizi çimdiklemenizi rica ederim..

wedding_gowns_vera_wang_2011

Anam damat alayı geç gelince,hazır gelinlik üstümdeyken – bol bol kumaş var – şööyle bi evin tozunu alayım dedim.. Hafif rengi mi dönmüş gelinliğimin??

ugly-wedding-dress

Ben Karayel.Farklı olmak için her şeyi yaparım.. Hatta şu an damat yerine bir at’la da evleneblirim.. N’olcak canııım kalıplara sığamıyorum.. Adios amigos!

derin_bacak_dekolteli_gelinlik_modeli

Şekerim benim ar damarım çatlamış.. Yani öyle gelinlikte masumiyetmiş,sadelikmiş asaletmiş aramam.Gönlüme göre açarım apış aramı herkes görsün..Allahın bildiğini kuldan mı saklıcam ayol ..

nealakayım ben

Koniçiva! Ben Caponya’dan yarın geldim , adım Malovski ama bana kısaca Mal diyebilirsiniz.Caponca adımı söylemek istemem tanınmak istemiyorum..(ah canııım inan biz de seni tanımayı hiç istemedik zaten.. ) Tutarsız bilgiler verdiğim konuşuluyormuş yol yorgunuyum anlayışlı olun gardaşlarım.Amen.  (evet adeta bir kültür karmaşasısın ama yanlış yazıya gelmişsin sen belli oldu, du ben sana apayrı bir yazı dizgisi hazırlayayım..)

nebicimsingozzevkimbozuldu

Ayh çok sıcaklandım..Neden acaba..Yüzümdeki embesil ifadeden de anlaşılacağı gibi midemde bir yanma, karnımda bir şişkinlik var..Neyse konuya gireyim,üzerimdeki  halıyı pardon gelinliği yeni aldım.Nasıııl? Nasıl zarif nasıl asil..Biz ailece zevkliyiz. Alttaki resimde perdelerimi ay prdon kardeşimin gelinliğini bir sonrakinde de düğün pastamızı göreceksiniz! Ayy neler diyorum aklım hep düğünle ilgili konnularda..Neyse siiz diğer modellere  bakadurun ben şu üzerimdekinden kurtululayım bööööğk ..

sensinperde

Ablam perdeye benzetiyor eteğimi ama ben bunu özellikle yapırdım..Olur da akşam acıkırsam filan sahnede önden gelsin diye şu katmanlara sandviç, kola filan koyucam bir yandan yer bir yandan oynarım.. Maşallah yürüyen bir açık büfe gibi hizmet verebilirim..Yok perdeymiş de ne hayret bişeaaaa.. Pozum nasıl?? Ailecek bayılırız böyle ölü taklidi yapmaya..

pasta mı

Bu sade (!) gelinliği müstakbel eşimle seçtik..Ben aslında kabarık istiyordum ama işte balık model deyince bunu aldım.. Yok bu tombul balık, öyle sizin tahmininiz gibi değil..Bir kaç kat daha mı yaptırsam üzerine ? hı ne dersiniz??

cosmobella-wedding-dresses-with-sash

Aşk…İhtiras…Fırıldak çevirme hep benim işim..Nerede bir mazlum görsem çakadana kafasına vurur lokmasını alır kaçar,evini arabasını üstüme yaptırırım..Sonra da tekmeyi basar paralarımı sayarımmm!! Gerçek yüzüm ortaya çıkmasın diye şu pembe fiyongu bağladım.Nasıııl? Gerçekten de yeni doğmuş bir civciv gibi masum görünüyorum değil mi?

Zevksizlik abidesi bu kostümleri (kostüm diyorum pek gelinlik gibi değilller) özellikle koydum ki insandır beşer şaşar, yarın bir gün şeytan doldurur bilinçsizce gider alırsınız şimdiden yazayım ki aklınızda bulunsun istedim 🙂 Her zaman mazlumun yanında, iyilerin önünde kötülerin arkasında en arka saflarda yer alır Ebrashca.Ne yapsın korkar kaçar öyle kötülükten şerden..

Mutlu bir hafta booooooooll kazançlı günler sizin olsun..Her şey gönlünüzce mutluluk dolu olsun 🙂

10 Responses »

  1. Ah Ebrashca daha ne modeller var sırf eziyet.Düğüne gidiyorsun gözün gönlün açılsın diye gelin resmen mide bulantısı oluyor… Ama yazın harika olmuş ellerine dillerine sağlık 😀

  2. Ekimde düğünüm var gelinlik modelleri bakarken siteni buldum , yazılarına bayıldım 🙂 Anlatımların çok içten ,söyleyeceğin şeyler için kırılıp dökülmüyorsun dobra oluşun çok eğlenceli 🙂 Bir kaç yazına baktım da gerçekten çok eğlenceli 🙂 Eline sağlık ebraşka.

  3. Yine bir Ebrashca klasiği :)kendi kendime kahkahalara boğuluyorum süpersin sen ya…Eteği açık büfeye cevirme fikrine bayıldım 🙂 Kardeşimin düğünü ver kendisine anlatıcam 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)