Saçlarımın Ahengine,Gözlerimin Ferine..

Saçlarımın Ahengine,Gözlerimin Ferine..

Geçen akşam MedPartners ( http://www.medpartnersreklam.com/ ) tarafından Schwarzkopf ‘un yeni çıkan boyası IGORA ROYAL lansmanına davetliydim.Hilton Convention Center’da önce kokteyl sonra ise saç defilesi olararak devam edecek olan güzel bir etkinlik için iş çıkışı saç baş dağılmış, makyaj akmış bir şekilde sevgili blogger arkadaşım Şebnem’le  (alisverismakyaj.blogspot.com) buluştuk..

Yemyeşil gözleri, sapsarı havalı saçları ve pembe ceketiyle beni karşılayan iki çocuk anası Şebnemi görünce ruhum amuda kalktı..(o iki çocuk ne zaman doğmuş büyümüş anlayan beri gelsin, Şebnemi gören asıl kendi yeni doğdu sanır , maşallah bebek gibi..) İkimizden işten çıkıp buluşmuştuk ,sanırım ben inşaat işinde filan çalışıyordum..Farketmeden şantiye de mi işe başlamıştım acaba??

Bebek gibi olan başka biri daha vardı :Hani oyuncak sepetinin en dibinde kalan yüzü gözü sorumsuz misafirin aptal çocuğu tarafından çizilmiş, saçı yolunmuş,elbisesi çalınmış bebekler vardır ya heh o salondaki diğer bebek bendim işte ..İnsanlar gayet barbie bebek modunda takılıyordu..

Her zaman yerinde davranmayı bilmişimdir, futbol maçına klasik giyinir gider,saç boyası lansmanına saç baş dağınık gider, milletin bakımlı halleri karşılığında bir onlara bir kendime bakar kendi etrafımda dönmeye başlarım..

Salona girdiğimizde sevgili Aylin ( aylininmakyajgunlugu.blogspot.com) bizi karşıladı.. 150 ayrı tembihime dayanamayıp topuklu ayakkabı giymediği için sevgili arkadaşıma teşekkür ediyorum.. Çünkü ben 15 cm topuklu giydiğimde bile Aylin beni öperken kızcağız iki büklüm eğilmek zorunda kalıyor..  Aylincim sağolsun bize mantı buldu getirdi , sonra arkama gelen kebap ikramı için kolumu çimdikledi ve tatlı olarak ise zor günler için çantasında bekleyen nutellalı kruvasanı bizimle paylaştı 🙂 Ay ye bak vallahi boğazımdan geçmez diyerek ağzımıza tıkıştırdı anne gibi 🙂

Gelelim organizasyonumuza ,

Aslında erken saatte gidenler için kuaför standlarında saçlar yapılmış, Nars standında makyajlar yapılmış.. Ama bizim geldiğimiz saatte -muhtemelen benim saçımın iğrençliğinden -kuaförler etkinliği bitirmiş tası tarağı toplayıp etkinlik alanını terk etmişlerdi..

Bu yeni çıkan saç boyasının en önemli özelliği HD tvlerdeki gibi doğada gördüğünüz rengin direkt saçınızda yer alması imiş..Kuaförünüzden ısrarla isteyebilirsiniz efendimm..

Kokteyl bittiğinde defile için  üst kattaki salona çıktık,kırmızı spot aydınlatma o kadar eğlenceliydi ki ,ciddiyetimizi koruyarak(!) anlamlı pozlar vermeye başladık 🙂

En anlamlılarını (!) koymak istemedim , hayır harika pozlarımıza nazar mazar değer ne me lazımmm 🙂

İşte böyle güzel bir oganizasyonu da bitirmiş olduk..

Güzel, güneşli bir gün olsun..Sorunlarınız yüzünden somurtacağınıza , çözüm yolları arayın, o da olmuyorsa bana yazın 😉 Problemleriniz itina (!) ile çözülür 🙂 Neşeli günleeeeeeeer 🙂 (ebrar-q@hotmail.com)

5 Responses »

    • hahah neden olmasınnn 🙂 gelmeden bir kaç gün önce haberleşelim görüşmek isterim bende 🙂 Ayy imza günü mü yapsam acabaa??:))

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)