Sabah Pisileri

Sabah Pisileri

 

pisi

Günaydııııııın Cuma kedileri 🙂

Sabah sabah başım derde girecekti kedilerle. Dün geceden kalma üzeri bol sucuklu, salamlı pizza dilimini atmaya kıyamadım, sokak kedilerine vereyim diye düşündüm.Poşede sardım , işe gelirken bir grup kedinin bir araya gelip derin bir mevzu tartıştıklarını farkettim. Tabii ben sabah o kadar sevgi dolu çıktım ki yola, kendimi Sindirella sanıp kuşlara böceklere selam vere vere pisilerin yanına geldim. Aklıma gelir mi hiç bu kediler sabaha kadar soğukta mı kaldı ,ayazda mı yattı… Neyse -Günaydın pisileeer bakın size ne getirdiiim diye ben poşedi açana kadar içlerinden en cabbar olanı atlayı poşedi kaptı ve hepsi homurdanarak poşedi açmaya çalıştı.

Ben tabii önce korkup çığlık atıp, ardından “e bi teşekkür etseydiniz bari “dedim.

Pisilerden biri dönüp meoow wiwi püiıdksjfhsdjkafcnjaxlzxmasxzmöfhdjk gibi bişeyler söyledi. Muhtemelen -Ya bi git zaten sinirim tepemde  filan dedi.

Neyse efendi gibi kaçtım ordan.

Güzel güneşli ve boooool pisili bir gün olsun. Hafta sonu planlarınız düşündüğünüzden de güzel geçsin.Adeta başka bi boyuta geçin.Pazartesi geldiğinde -anaaa ben çalışıyodum di miii?!?!?! diye aptala dönün.Ama hepsine değisin.Bu arada bugün karne alan bütün minişleri yanaklarından öpüyorum. Bızdıklar sizi gidi hadi bakalım sayenizde 15 gün trafiksiz gezicez.Evden çıkmazsanız seviniriz hadi bakalım şaapmayın…

2 Responses »

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)