Röportaj Verir Ebrashca :)

Röportaj Verir Ebrashca :)

2 Gün once Mekanist.net ‘ten sevgili Tuğçeciğim benimle röportaj yapmak istediklerini söylediğinde sevincimden ellerimi şıklatarak oynadım yetmedi  zıp zıp zıpladım, o da yetmedi iki elimi şakaklarıma koyup kalçamı kıvırttırdım.Ama tabii bu kadar sevindiğimi  kimseye belli etmeden kendi içimde yaşadım.Önce burnum büyüdü, sonra sultanlara selam vermez oldum. Hemen en büyük ebatlı güneş gözlüğümü bulup gözüme geçirdim. Bir kaç gün gözümden çıkarmadan duvar diplerinden yürüdüm.

Aynı akşam Mekanist.net’in bir partisine davetliydik. Yolda giderken Cenk’e , bak şimdi nasıl gol atıyorum Üsengec Şef’e dedim. (usengecsef.com/ Dilek )

Sevgili blogger arkadaşım Üşengeç Şef, Hürriyet Aile’de yazan aynı zamanda, yazıları Radikal ve Milliyet’te de yayınlanan hatta kısa bir zaman sonra televizyonda da program yapmak için teklifleri değerlendiren sevgili arkadaşım. (Yani kimlerle aşık attığımı görün) Neyse mekana geldik sevgili arakdaşımı görünce en şirin duygularımla sarıldık biraz sohbet ve bombayı patlattım “biliyo musun Mekanist benimle röportaj yapacakmış :)”

Üşengeç: “Aaaa şimdide sende sıra demek ki geçenlerde ben röportaj vermiştim ya unuttun mu hatta sana yazmıştım sen de eve gider gitmez bakacağını söylemiştinnn?!”

fotoğraf (2)

Gol atayım darken topu kafama gözüme Allah ne verdiyse her yerime yedim. Neyse sonra tadindaseyahat.com adresinin sahibi sevgili arkadaşım Gürhan’la sohbet ederken , ona da (ama bu defa gayet safiyane duygularımla) biliyo musun bu cuma röportajım yayınlanacak. Filan gibi anlattım. O da canım benim mütevazi insanlar toplaşıp grev yapsa en önde bayrak sallar, o derece iyi niyetlidir. Beni tebrik etti “hadi bakalım çok güzel” filan gibi beni pışpışladı.

Akşam eve gelip de eski röportajlara baktığımda ne göreyim, Gürhancığım daha bir kaç hafta once röportaj vermiş 🙂

Tamam ya konuşmuyorum. Aşağıdaki link’den röportajın orjinalini şuradan görebilirsiniz.

İşte böyle bir serüven de yaşadıktan sonra artık işime dönebilirim. Çiçekleri ofisime, tebrik telefonlarını ise özel cep telefonuma kabul edebilirim (mütevazilikte son noktadır Ebrashca)

Harika bir cuma günü ve toprak kokulu bir haftasonu olsun. Bol bol gezelim, oksijen alalım, renkli şemsiyelerimizin altında romantik romantik yürüyelim. Oooh şapır şupur 🙂 Neşe dolu bir haftasonu olsuuuun 🙂

8 Responses »

  1. Bazen tepinerek gülüyorum yazilarina iste bu yazi da onlardan biriydi 😀 😀 😀
    Nolur daha sık yaz lütfennnnnn 🙂

  2. Seni ilk gündem beri takip ediyorum ve eminim harika yerlere geleceksin 🙂 O kadar tatlisin ki şımarsanda böbürlensen de ne yapsan yakisiyor.(Kaldi ki bunlari yapsan da yeridir) Seni okumayi cok seviyorum günümün neşesisin sen canim ebrashcam 🙂 sanki ailemden birisin. İyi ki kesfetmisim seni
    Sevgiler&Öpücükler
    Bahar

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)