Romantic Vintage Parti by Serap Tan :)

Romantic Vintage Parti by Serap Tan :)

1 Şubat’ta değerli sevgi kelebeği arkadaşım Serap dillere destan bir doğumgünü partisi yaptı.

Aylar öncesinden bu gün için hazırlıklara başladı. Romantic & Vintage konseptli parti Elite World Hotel İstanbul ‘da gerçekleşti.Zaten Serapcığımdan da başka bir konsept beklenemezdi. Kendisi 1984 model bir Sindirella adeta.Hani filmlerde parmak uçlarında yürüyüp “günaydın kuşlar… Günaydın ağaçlar… Sana da günaydın yılan kardeş bugün biraz gergin görünüyorsun” deyip bütün doğaya hal hatır eden prensesler vardır ya. Heh bizim Serap onlardan işte.

Her şeyin altında bir iyilik gören, vardır bir hayır deyip gerçekleşen şeyin sağını solunu ötesini berisini kurcalayan, cevap bulana kadar da yılmayan, enerji küpü, sosyal medya canavarı bir arkadaşım.İyi ki de doğmuş iyiki de benim arkadaşım olmuş.

FOTORA~3

Ben konsepti bir türlü kavrayamayıp 60’lardan fırlama kıyafetimle ortalarda dolansam da yine de partinin ucundan da olsa yakaladığıma eminim.

fotoğraf[1]

Parti ile ilgili bütün detaylar için Serap’a www.hadikutlayalim.com ekibi yardım etti.

Image[2] (2)

Otelin ikramları da oldukça lezzetliydi. Tabii ki açık büfe çay standını en az üç kere ziyaret ettiğimi söylememe gerek yok sanırım 🙂

Partimizin ünlü konukları da vardı. Sevgili Ayşenur Yazıcı bize güzellik tüyoları, dünya tatlısı Hande Kazanova ise 2014 yılı burç yorumları paylaştı. Bu arada Ayşenur Yazıcı’nın dışa dönük, eğlenceli ve pozitif kişiliğine bayıldım.

blogger-image--784583854

Ünlü makyaj bloggerlarından sevgili arkadaşım Şebnem ve Ayşenur Yazıcı.

IMG_0735

(Bu da oynayan Ebrashca 🙂 )

Partimiz hızla devam ederken sıra hediyelere geldi. Evet yanlış duymadınız ilk defa bir doğumgünü partisine tek bir paketle gidip onlarca paketle döndüm.Sevgili Serapcığım durmamış arı gibi çalışmış bizlere birbirinden harika markalarla görüşüp hediyeler hazırlatmış 🙂

Image[2]

Shiseido Göz altı maskesi

Nashi marka şampuanı şiddetle tavsiye ederim. Saçıma uygun şampuanı bulamayan ben sonunda buldum diye sevinçten kendi etrafımda döner oldum.Saçım ince telli ve yağlı, bir günde yağlanır, fön çektiririm aşamına yapışır, gıcık ötesi bir yapısı var. Ama Nashi’nin her saç tipine uygun olan şampuanı sonunda istediğim dolgunluğu verdi veee en önemlisi saçım 2 gün sonra yağlandı?! Yehhuuu bu nasıl önemli bir şey bir bilseniz sayın okurum. Burada diğer saç tipleri olan arkadaşlarım da çok memnun kaldıklarını anlattılar, yani ne yapıp edin, çocuğu kursa göndermeyin, kenarda zor günler için elime geldin diye ayırdığınız altınlarınızı bozdurun yine de bu şampuanı alın.Bundan daha zor gün mü olur ha sevgili okur?!

Cyrene bize nemlendirici krem ve tonik yollamış. Daha önceden de kullandığım bir marka olduğu için kossskocaman gülümseyerek açtım pakedini. Ürünlerin en önemli özelliği içlerinde paraben,parafin ve insan sağlığın a zararlı hiç bir madde yok ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmemiş.(aslında böyle ürünler hayvanlara zarar veren pis insanlar üzerinde denenmeli bence. Özellikle içerisine bol paraben parafin eklenmeli ki yeryüzünden silinip gitsin caniler!)

Alix Avien bizlere Ruj, consiller, göz kalemi ,far ve French oje setinden oluşan bir paket yollamıştı.

Image[3]

daha bitmediiiii….

Image[1]

Bunlarla birlikte daha bir çok hediyemiz oldu ,sponsorlarımız aşağıdaki listede, her biri gerçekten çok kaliteli ve değerli markalar.Bu kadar güzelliği bir araya getirip bize sunan canım arkadaşım Serapcığıma ve tüm sponsorlarımıza çok ama çoook teşekkür ediyorum.

blogger-image-465796980

(bütün dileklerin gerçekleşsin deli dolu arkadaşım benim 🙂 )
blogger-image--2100176035
Acnecinamide www.acnecinamide.com
Aquas www.aquas.com.tr
Alix Avien www.alixavien.com.tr
Aubrey www.aubrey-organics.com.tr
Claire’s www.claires.co.uk
Enjoy www.guneskremleri.com
Fouf-Dead-Sea-Cosmetics www.foufproducts.com
Jane Iradell www.janeiredale.com
Janssen www.janssen-cosmetics.com.tr
Kanca Ev www.kancaev.com
Koopcha www.koopcha.com
Mamamio www.mamamio.com
Miracle Chocolate www.facebook.com/ChocolateMiracle
Moshos Garden www.moshosgarden.com
Mumyak www.mumyak.com
Nashi www.dndcosmetics.com
Organique Cosmetics www.organiquecosmetics.pl
Orkide hareketi www.orkidehareketi.net
Revigen www.revigen.net
Shiseido www.shiseido.com
Strivectin www.strivectin.com
Tarcın Pasta Evi www.tarcinpastaevi.com
Watsons www.watsons.com.tr
Yves Rocher www.yvesrocher.com.tr
Zomato www.zomato.com.tr
Zoya www.zoya.com

4 Responses »

  1. Bu tip etkinliklere neye göre davet aliyorsunuz acaba?
    Gercekten merak ediyorum, yazilariniz cok guzel surekli takip ediyorum yazilardan olsa gerek 🙂

    • Merhaba bu daveti yapan kişi blog dünyasından yakın arkadaşım.Bunun dışında diğer organizasyonlara markalar ya da ajanslar davet ediyorlar.
      neye göre olduğunu bilemiyorum maalesef 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)