Pelte Kıvamındadır Ebrashca :)

Pelte Kıvamındadır Ebrashca :)

Sonbahar bitti sayılır kış geldi bile.. Artık kazaklar kabanlar çıktı ve dolayısı ile bütün modum düştü.. İşten çıktığım an üşüyeceğim diye ödüm kopuyor ve koşar adımlarla eve kaçıyorum..Anlayacağınız bu  haftasonu için harika planlarım var.. 

Heh işte tam da böyle bir haftasonu istiyorum.

Koşuşturmadan,kalabalıktan uzak..Koltuğa gömülüp, çay kahve kurabiye ve bilimum yararlı (!) yiyecekler eşliğinde ,

 Uzuuun süredir okunmak üzere alınmış ama üstüste betonarme bina gibi yığılmış ve “beni oku beni oku” diye kaşımı gözümü yaran kitaplarıma vakit ayıracağım..

 Sıkıldıkça Türk Filmi, çizgi film vs.. izlemek istiyorum.. Babam ben beni bildim bileli Türk Filmi izlememe kızar ” kızım bu filmler bakış açını daraltır” diye söylenir..Ama dinleyen kim.. Evet içimde bir Gülşen Bubikoğlu yaşadığı doğru ama seviyorum bu filmleri  ne yapayım?

 

(Heeeh şöyle bir hayatımız olsa fena mı olurdu? I-ıh babacığım haklı bu filmler hayalden ibaret..- Cenk şuan gözlerini kısıp “bu mu yani??” diyordur 🙂 )

Velhasıl bu haftasonu ” Bunun S’si vaaar mıığğ? Şunun 37 numarası bulunur muuuğ?? ”  Diye mağazalarda ağlanmayacağım ,”amaaan 38 alayıp içine taban koydururum, hımm M alayım içine badi giyerim gibi allem kullemlerle  kafamı yormayacağım ,buzz gibi havada trafikte çakılmayacağım  sıcacık evime gömülüp tembellik yapacağım bir ev tatili  istiyorum..Acayip ev modundayım 🙂

Güzel bir Cuma ve miss gibi tatlı şirin bir haftasonu olsun..Bol bol gezin sonra da bana anlatın o dereceyim yani 😉

 

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)