Mutlu Başlıklı Kız :)

Mutlu Başlıklı Kız :)

Başlık resmini değiştireli bayağı oldu yazmak kısmet olmadı 🙂 Yukarıdaki başlık resminden bahsediyorum..Aylardır yeni bir başlık fotoğrafı arıyordum ama bir yandan da orjinal olsun bana ait olsun istiyordum.. Sevgili elticiğim Elvan , bu esnada imdadıma koştu..

Bir akşam Elvan ve kayınvalideciğimle birlikte üçlü koltuğa kurulduk,Elvan taktı gözlüklerini, aldı profesyonel bilgisayarını (o laptop’sa eğer bizim kullandıklarımız 100 sayfalık harita metod defteri..) başladık koalisyona..Bir kahve fincanı içerisinden miss gibi konular çıkıyordu..Üzerine bir kuş kondurduk, güzel haberler demekti bu 😉

-Elvoşcum bu kuşun bacaklarını birazcık kısaltsak mı?

-Kuşun gözlerini kapatsak mı?

-Hımmm hepsi tamam da kuşun rengini değiştirsek mi boğuldu sanki..

(tam bitirmek üzereyken )

-ay harika olduuuu! Da kuşun kirpiklerini uzatsak mı? (evet kuşa takmıştım..)

İstediklerimi söylediğim an Elvancığım büyük bir sabırla denedi.. denedi.. en güzelini buldu..İnce detaylara takıldı.. Benim tamamdır dediklerimi silip baştan yaptı.. ( teknik açıdan bakıyor tabii ki ne hatalar buluyor.. )Saatlerce uğraştık..

Kelebekler koyduk,sürpriz mutluluklar demekti bu..

Ve kahve fincaları..Paylaşmak ve dertleşmekti..En sıkıntılı konuyu bile bitirdiğinizde kahkaha ile konuyu dağıltabilmekti 🙂

Dikey duran fincanın dumanları sayfaya sığmayınca ben tam dudaklarımı büzüp “beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeğ!!!!” diye ağlamaya başlayacağım an , sevgili kayınvalideciğim dumanı kısaltmayı önerdi.. Ve bunun gibi bir kaç detay daha..Kahvenin dumanı huzur ve keyif demekti..

Başlığımızı tamamladık, altına “hadi dedikodu yapalım” ı ekledik, hayatımda tanıdığım en kibar en ince ,en tatlı dilli erkek olan Onurcuğumdan yorum gecikmedi : ” Yengoşkocum , yalnız “dedikodu” kelimesi pek hoş olmadı bence değiştirin”  =))

Oyyy kız kıza en güzel paylaşımdır o kelime , zararı yoktur , hem biz doğru bildiğimizi (!) söylüyoruz , hem gelsin yüzün e de söyleriz 😉

(Onur’un bu yorumundan sonra “çevremizi temzi tutalım, çimlere basmayalım  gibi ibareler eklemeyi düşünmedim değil 😉 )

Neyse sonuç olarak header’ımı (başlığımı) deşiğtirdik.. Çok güzel yorumlar aldım, sevgili kayınvalideciğime yorumlarından ve yönlendirmelerinden ,sevgili Elvancığıma ise sabrından dolayıçok ama çooooooooooooook teşekkür ederimmm 🙂

Bu arada Elvancığım zaten grafiker ,eğer iletişime geçmek isterseniz elvan-cankaya@hotmail.com’dan kendisine ulaşabilirsiniz.. Benim sayfamda gördüğünüzü belirtirseniz aile indirimi yapar 🙂 (indirim konusundan şuan kendisinin haberi yok ama sizi kıracağına kafasını kırar ben kefilim 🙂 )

Başlığımdaki küçük şirin ikonlarım kadar keyifli ve huzurlu bir gün olsun.. Yapmayı unutup kaçırdığınızı sandığınız fırsatlar daha da güzel bir hal alıp sizi bulsun.. Neşeli günleer:)

One Response »

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)