Kabus Çoğalarak Geri Döndü: PlayStation 4

Kabus Çoğalarak Geri Döndü: PlayStation 4

Dün PlayStation konusunu üstten geçmiş olsamda bugün bu önemli (!) konuya ehemmiyetle değinmem gerektiğini farkettim.

Kızlaaaaaar kabus geri dönüyor, tehlikenin farkında mısınız??!

29 Kasım’da  (amaan yeaa daha çok var demeyin kafanız bi dünya, zaman şıp diye geçer eliniz böğrünüzde kalıverirsiniz! ) evinizin en güzel köşesinde yer açın, annenize iğne oyasından bir dantel kılıf yaptırın,yerini yadırgamasın okuyun üfleyin , sonra en güzel cicilerinizi giyin vee beyinizi karşılayın kucağında nur topu gibi bir Play Station 4’le gelecek eve ..(gümrükte takılır da gelemez inşallaaaaaaah )  

Tamam panik yok

Şimdi yapacaklarınız:

1- Önce hiç birşey olmamış da beyinizin mutluluğuna ortak oluyormuş gibi davranın , sanki böööyle uzun zamandır evde bir boşluk vardı da heh bu da tam yerine geldi gibi olsun..Yüzünüzde bir gülümseme (sırıtma demedim biraz içten davranııın,kalas gibi durmayın yardımcı olun acık)..

yek yeaa

( heh aynen böyle bakın ki ne hissettiğinizi anlamasın (!) )

2-Beyinizin mutluluğuna ortak olun (yani mış gibi yapın) , “ay Melih çok mes’uduz di mi?? Ay şuan nasıllll neş’e içerisindeyim..Yüreğim adeta bir bıldırcın gibi çarpıyor, aha bak pıt pıt pıt!!” gibi şeyler söyleyin.. (bu replikleri yemez demeyin kafası zaten gitmiş olacağı için yer yutar bu lafları..Önemli olan yüzünüzün gülmesi, lafları anlamaz ama görsel olarak yüzünüz ve hareketleriniz akılda kalır !)

3-İlk gün o şekilde geçsin, hemen sorun çıkarmayın, yersiz sitemler yapmayın  ve asla gözyaşı silahı kullanmayın ! Hanımlığınızı bozmadan geceyi geçirin.

4-Hatta eşinizin bir kaç gıcık arkadaşını da davet edip onlara tahammül edin, hep birlikte oynasınlar, hömkürüp bağırsınlar, gol sevincini artistik cool hareketlerle sadece bakışarak kutlasınlar ..(bunun anlamı -yeaa işte pek zor olmadı benim için- bakışı..)

5-İlk günü atlattınız mı gerisi kolay.Bir hafta bu şekilde idare edin , gelelim son hamlenize..E bir haftadır sesinizi çıkarmadan bu büyük (!) mutluluğa ortak oldunuz, gollere sevindiniz (!) kurulan takımların formalarına kadar fikrinizi beyan ettiniz (siz mağazadan bir beyaz badi alırken bile surat yapan er kişiniz, maşallah saatlerce forma tasarımı (!) yapabiliyor değil mi?? ) 

Baby-Animals-40

(şşşt kapama tükanın önünü hadi bakiiim.. Büyüyünce anlarsın ne işler çevirdiğimizi)

6-Bir hafta sonunda evi şöyle bir kaldırın , temizlik olayına girişin.. Kısa ama hızlı adımlarla PS denen illete yaklaşın ,toz alma bahanesiyle elinizi yavaaaş yavaş yakınlaştırın,bu arada yüksek sesle bir şeylerden bahsedin yani o an yoğunsunuz ..Hani akşam misafir de gelecek ya (şu an sırasıyla gözlerimi kırpıştırdığımı ve ağzımı tuhaf hareketlerle biçimsizleştirdiğimi düşünün..) ondan bahsediyorsunuz bi taraftan,derkeeen o iğrenç şeyi  tv ünitesinden aşağı bırakın çaaaaaaaaaat! AAAAAAAAAAAAAAAyyyyyyyy gördün mü bak gitti yepiisyeni aleeet !?

İşte bu! Ohhhhhh temizlik gibisi var mı?

Bu bir sonraki PS ‘in gelmesine daha en az 1 ay var demektir, bu bir ayı iyi değerlendirin.Akşam gezmeleri, haftasonu planları ayarlayın ..Eşinize doyun!

Eşiyle oturup PS oynayan -sözde-hemcinslerime sesleniyorum, Allah cezanızı veresiceler! Hainler! Sizin gibiler yüzünden biz , sürekli sorun çıkaran, hiç bir şeyden mutlu olmayan dahası kocasının bütün heveslerine ket vuran cazgırlar olarak biliniyoruz! Hani nerde girlish kardeşliği?? Yok anam satışsınız direk..Çıkarın o pembe ojeleri de bana yollayın peeeeh..

Neyse şaka bir yana diyor , şuan tırnaklarını yüzüme karşı çıkarmış olan bütün bacılarımdan sakin olmalarını rica ediyorum, ahhhh saçım!! Bırak saç yok saç yoooook !!

🙂 Dayak yemeden işinizin rast gittiği haaaaaaaaarika bir gün sizin olsuun 🙂 Sürekli güzel haberler alın diye dileklerde bulunurken bu PS kabusu haberini bizzat benden almanız pek yerinde olmadı farkındayım ama ne yapalım o kadar olur 😉

Neşeli günleeeeeer 🙂

ps: Bu arada bu yazıma ilham veren sevgili Arzucuğuma öpücüklerimi yolluyorum, kendisinin bana farklı yönlerde de ilham vermesini diliyorum 🙂

8 Responses »

  1. ev borcumuz var bu yıl tatile gidemedik aylardır üzerime birşey alamadım, eşimin ailesini görmeye Kütahya’ya kadar gidemedik amaaaaa beyfendi 29 Kasımda PS 4 cıkacağını coktan duymus gizliden parasını biriktiriyomus meger=)))))))) Çocuk gibiler yaaa ..ne yapayım ben bu adamı simdi?????? :).

    • canım ya=)) boşver sesinş çıkarma bence bu PS nasıl bir illetse bağımlılık yaratıyo biliosun ,laf söylenmiyor ve kednisine saygı duruşunda bulunuluyor =)alsın takılsın mutlu olsun 🙂

  2. Buna da yorum yapayım istedim 🙂 Ekimde evleneceğime göre 1 ay keyif yapalım sonra belli ki papucumuz dama atılacak 🙂

    • şuan çok sevgi dolu yazıyorsun 1 yıl sonra yeniden yorumlarını almak isterim 😉 Şaka bir yana hayırlı olsun düğününüz 🙂

  3. Pingback: » Hooop Gümmm Küçük Şirin Mutluluklar

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)