İyiki De Doğmuşum Beeeen :)

İyiki De Doğmuşum Beeeen :)

Dün gece 30 yaş kutlamalarım dün gece itibarı ile son buldu 🙂

Akşam evde düzenlediğim partimde beni yalnız bırakmayan, beni sevinçlere, çiçeklere ,hediyelere dahası sevgi selinde boğan canım dostlarıma çok ama çooook teşekkür ederim 🙂 İyi ki  doğmuşum ,iyi ki sizler kadar vefalı dostlar bulmuşum:)

(Erkekleri odaya atıp hiç ilgilenmeyip sadece fotoğraf ve kamera çekimleri için kendilerinden yardım istedik ; ) )

Partime eli boş gelmeyip,

-yazlık kıyafet ihtiyacımı karşılayan sevgili canım  arkadaşım , kötü gün dostum  Zeynepciğim‘e ,15 yıl önce onu ilk tanıdığım günden beri beni çocuğu belleyip ilgisini ve elini üstümden çekmeyen canım dostum Sinemciğim’e, sevgili iş arkadaşım esprileriyle şakalarıyla beni en çok güldürenler listesine koyduğum sevgili arkadaşım Muratcığım’a..

-Hayatımda gördüğüm en tatlı , en miniş tasarım mutfak önlüğünü getiren,kendimden sonra tanıdığım en çikolata renkli sanatçı(pardon o Esmeraydı..) esmer bomba arkadaşım Seraycığıma..(kendisi ev toplantılarının olmazsa olmazıdır, rengidir , bi tanesidir..Sohbetiyle, espirileriyle kimdi o tatlı kız dedirtendir  😉 )

-Aradığım şampuanı sonunda bulduğum günden beri siparişlerimle kendisini tükettiğim, 7/24 arkadaşım ,tur şirketlerinin ,konsoloslukların ve havalimanlarının medar-ı iftiharı ve yıllık şampuan ihtiyacımı karşılayan (muhtemelen sana daaaa siparişlerine deeee diyerek sonunda toplu alım yaptı benim için..) canım dostum Semacığım’a

Çiçek sevgisi ve birbirinden besili şekilde yetiştirdiği çiçekleri sebebi ile kayınvalidesinin soyundan geldiğine inandığım  ve balkonuma bir can bir ruh katması amaçlı dekor çiçekleri getiren sevgili Aylinciğim ve Abim’e ,

-Hayatımda aldığım en yaratıcı  hediyelerin sahibi Damlacığıma..(Şu tam alttaki nutella kavanozu ve dondurma figürlü kaşığını görüyor musunuz?Yorumsuz.. İnsan reklamcı olunca böyle bir hediye düşünmesi pek de şaşırtıcı gelmemeli..Bir gün önce nutella tadında bir yaş olsun dileyip , Nutella aşkım temalı hediyeyi başka kim düşünebilirdi?? ))

Getirdikleri misss gibi kokan pembe sümbüller ve kokladığım andan itibaren burnuma yapıştırdığım harika mumlar getiren canım dostlarım , çıtı pıtı ,tini mini ,tatlı çift Özgenciğim ve Erkancığım’a..

-Ne yapıp edip sonunda kurabiye işine el  atan , küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk,çocukluk arkadaşlarım örnek aile Deryoroloşum ve Utkucuğum’a, (benim tatlı arkadaşım minicik elleriyle bana renk renk kurabiyeler hazırlamış, üzerlerine baskılar yapmış , paketlermiş, kutulamış getirmiş.. )

-Yıllık temizlik ve bakım ürünlerimi karşılayan sevgili elticiğim Elvancığım’a ve kalem koleksiyonum için 2 çok özel deri kalem ve bir de günlük ile gönlümü bir kez daha feth eden canım Onurcuğum’a..

ve..

Sosyal medya etkinlikleri ve blog toplantılarında , blogumun adının uzunluğu ve kendi adımın maşallah 30. kez tekrarlandığında anlaşılmasından ötürü, sürekli sorun yaşadığım ve insanların kartvizitlerini biriktirip de bir türlü kendime kartvizit bastıramadığım için zırıldanmlarıma daha fazla dayanamayarak , 1 aydır Grafiğini hazırlaması için Elvancığımı tüketen, sürekli Elvan ve Onurla üçlü gizli koalisyonlar kurarak projeyi tamamlayan , canım Cenkciğim’e , büyük sürprizinden ötürü çook ama çooooooooook teşekkür ederim..Zavallı kocacığım bir gün boyunca matbaalarda basım için terler döküp bana belli etmemek için taklalar atarken ve bir de benim “ben anlamadım Cenk , sen cumartesileri çalışmıyorsun ki ne şimdi bu cumartesi cumartesi toplantı olayları filan tuhaf yani bıdı bıdı bıdı..larıma ya sabır ya selamet çekerek beni idare etmesinden ötürü ayrıca çok teşekkür ederim..

(çoook tatlı değil mi? )

Bu arada partime Allah’ın cezası eğitimin geç bitmesinden ötürü gelemeyen bonibon arkadaşlarım Şahap& İrem çiftine, Ankara seyahati sebebiyle katılamayan Maçe’lerin Maçe’si Sinemciğime, ve benim doğumgünümden bir gün önce yollara düşen ve şuan hala Çin’de bir otel odasında whatssapp’tan bana koala resimleri yollayan sevgili dostum Gamzeciğime ve biricik eşi Mustafacığıma ,ve annesinin sıcak yemeklerini yiyip , sıcacık evinde tatil geçiren ama telefonlarda karısı Sinem’e “ebrar’ın pastasını sen yaaaaaaaaaaaaaap!!!!! diye baskılar yapan ama Tufancığım’a (Sinem annesinde kaldığı için pasta aletlerini getirememiş , pastamı yapamadığı için gece beni bir kenarda sıkıştırıp yüzlerce defa özür diledi?!?! Ah benim canım arkadaşım.. Bir defa da bir şeyi yapmayıver ,senin varlığın yeter.. ) bütün bu arkadaşlarıma gelemedikleri ama kalplerinin bizde olduğundan çok emin olduğum için çok teşekkür ediyorum.. Sizsiz yarım yamalaktık (eheee öhööööööö öhööö, boğazıma çilekli cupcake kaçtı da ;)) ) ama eğlenmeye çalıştık işte bir yanımız buruk 😉

Bu arad ben bu 30’la barıştım.. Hatta onu çok sevdim bile denebilir 🙂 İyi ki doğmuşum ,iyi ki de sizler gibi dostlar bulmuşum.. Ne mutlu bana beee!

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)