İnci İnci Birinci :)

İnci İnci Birinci :)

Acayip yaratıcı bir başlık oldu, kendimi tebrik ediyor, alkış kıyamet kutluyorum..Geçtiğimiz akşam ünlü tasarımcı Niyazi Erdoğan‘ın İnci Deri için tasarladığı erkek özel koleksiyonu lansmanı  için Teşvikiye Room‘ daydık.

Genellikle ya çok klasik ya da extrem bir şekilde sportif takılan beyime uygun bir koleksiyon olmasa da ben gayet beğendim.(pek değerli arkadaşlarım Albağlar çiftinin erkişisi biricik arkadaşım Fatih’e göre bir koleksiyon.Canım arkadaşımı bir kez olsun baştan aşağı siyahlarla, lacivertlerle göremedim kendisini, illa içinde azıcık yeşil,bolca turuncu ya da cart pembe olacak.. Olamazsa vallahi de billahi de evden çıkmaz,40 derece ateşler içinde yanar kavrulur evladım.)Yeni koleksiyondan en beğendiklerimi çektim :Image[1]

Bir ara fotoğraf çektirelim derken İnci board’unun önünde durdum, yanımdaki janti beyfendi ise standın önünden çekilmedi bir türlü..Kendi kendime bu adam neden sürekli burda teallam yaa diye söylenirken,en sonunda “birlikte fotoğraf verelim isterseniz” dedi en kibar haliyle,

ben de tabii ki onun kibarlığına karşılık en kibar (!) halimle “ne münasebet ayol aaaa tek başıma çektiricem hem siz kim oluyorsunuz kuzum?!?!??!” diye  çemkirirken, yüzümdeki mallıktan anlamış olacak ki “önce tanışalım isterseniz ben Niyazi Erdoğan !” dedi .(embesil miyim?? Evet! )

“Aa tabii çektirelim birlikteeee” dedim .Kafamın üzerinde o an beliren haleyi alıp çantama tıkıştırdım ve klasik pozumu verdim.

fotoğraf[2]

(Nerde olduğunu bilmez ama sevinçle dolar Ebrashca 🙂 )

Güzel bir akşamdı,çıkışta hediyelerimizi aldık.Bu defa hediye Cenk’e yaramıştı. Gerçi, “sen başka organizsyonlardan büyük torbalarla gelirken bundan neden küçük torbayla geldin? Bana garezin var dimi? Hem beni de götürmedin zaten accayip uyuz oldum sanaaaaa” diye mızıldanırken,içinden çıkan deri bilekliği görünce bayıldı.Önce sağ koluna, sonra çıkartıp sol koluna ve yine beğenmeyip yeniden sağ koluna taktı.O kadar çok sevdi ki gece uyurken gizlice kolundan çıkartıp fotoğrafını çekeyim dedim kıyamet koptu =)) Yani fotoğrafları ne zorluklar içerisinde çekip yayınladığımı siz anlayın 🙂

fotoğraf[1]

İşte böyle Cenk’in de gönlünün yapıldığı bir akşam oldu.

Davetleri için İnci Deri’ye çoook teşekkürlerimi iletirken,yolda şakaları ve esprileriyle yolu bitmek bilmez hale getiren sevgili arkadaşım Serap’a da çok selamlarımı iletirim:

Ben : Serap böyle olmuyo, lütfen benim için dua eder misin ,şu Nissan Juke’u alayım artık,

Serap : Evet Allahım tez zamanda Ebrashca’ya bir Nissan Juke, bana da olmuşken  bi tane Volvocuk 🙂

Hayallere gel 🙂

Güzel, güneşli,neşe dolu bir gün olsun..Neşeli günleeeer 🙂

10 Responses »

  1. Hedefi büyültün Kİ küçükler gelince şükredersiniz.Mesela AUDİ A6 falan hayal edin A3 gelirse Cenk e verirsin gibi !

  2. 🙂 ben de ayni seyi Bandirma Belediye Baskani ile yasamistim :))
    Herkes adamla fotograf cektiriyo ben de kimki bu adam diye bakiyorum : )))
    Neyseki Niyazi Bey iyi toparlamis durumu: )))

  3. gerçekten delisin 🙂 yazarken böyleysen konuşurken nasılsın çok merak ediyorum ,inşallah bir gün tanışma fırsatımız olur. Yazılarına çok gülüyorum, o anı resmen yaşatıyorsun.

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)