Hooop Gümmm

Hooop Gümmm

Pazartesi  aslında iyi huylu, sevimli günümdeydim bence.. Taa ki Cenk halı saha maçından dönene kadar.

Benim gol kralı, Messi’den hallice aşkım (şimdi Allah var çocuk bana asla şöyle gol attım, böyle pas verdim diye anlatmaz, hatta herhangi bir maçına gitmişliğim de yok ama yaşadığı sakatlanmalara bakılırsa kendisi bi Alex bile olabilir-sahada koşma yönünden?!)

Maçtan döndüğünde kendini halılara attı “ebrashcaaaaaa ben çok fenayıııııııım”

Boyuna posuna bakmayan Cenk,sahada röveşata yapmaya çalışmış belli ki, çünkü belinin sol tarafı üzerine düşmesinin başka açıklaması olamaz..(minyon bir adam olsan istediğin kadar düş ama kütlen belli.. Ne gerek var değil mi ?? )

yuuuuuuuh

(Evet şu ortaki abinin yaptığı bir röveşata hareketi..)

Şimdi sen o topa öyle gelişine vurur,havalarda yuvarlanıp yeryüzüne aynı hızla düşer, üzerine 1,89 cm olan boyunu, evde seni bekleyen cefakar (!) karını hiçe sayar bir topa canını feda ederseeeen ertesi gün hastaneyi boylarsııın..

Neyse ki 3 gün rapor ve bir torba merhem, krem ve hapla olay ucuz atlatıldı. Yalnız 3 gündür evde hareketsiz yatıp akşam eve gelmemi bekliyor..

Sabah giderken gün içinde yiyeceği herşeyi tepsiye doldurup yanına bırakıyorum.Kahvaltı menüsü + öğlen saati için meyvesi+4-5 gibi keki kurabiyesi,icetea’si herşeyi yanında..

Birde akşam çıkışta arayıp “tatlım ben anneme uğrayıp gelicem “dediğimde sesini inceltip

“tamaahhhmmmm Ebrashcaaaahhhhh b.e.n  s.e.n.i. beklerimaaahhh !! diyor =)))

Akşama kadar sessizlikten o kadar sıkılıyor ki, eve döndüğümde aralıksız anlatıyor.. Şunu izledim bu oldu, sonra şu oldu hani bizim şu vardı ya bık bık bık..Yaa Ebrashca azıcık otursana nereye gidiyosun?? Ebrashcaaaaaaaaaaaaaaa ?!!

Yakında Esra Erol izleyip gözyaşı dökerse hiç şaşırmıcam 🙂

*******************************

Bu arada geçen gün yazdığım PS4 ( Play Station ) yazısı (şuradan )ile o kadar ortalığı ayağa kaldırdım,

tabii o günler Cenk’in sağlıklı günleri :

-Ebrashcacım , yazmışsın orda yok adı batsın, yok ocağı sönsün ama bir tarihi doğru yazamamışsın..29 Kasım piyasaya çıkışı ama Türkiye’ye gelişi 1 ay sonrasını bulur.

A-haaa! ukalalık beni her zaman negatif etkilemiyormuş bunu anladıııım:) Ağzından bal damlıyo ballll 🙂

Bu çok önemli içler acısı bilgiyi de paylaştıktan sonra veda edebilirim:)

Yazı da bitirdik, ben bu yazı hiç ama hiiiiiiiiiiiç sevmedim Allah cezasını veresice gitsin bi daha da gelmesin ..Sonbahar harika geçsin, kışı hiç saymıyorum bile böyle muhteşem bir ev bulup taşınalım, bahçesinde kardanadamlar halay çeksin ..

Herkese misssssss bahar kokulu bir gün olsun ..(Seda Sayan’a bağladım.. yok bi tuhaflık var bugün..)Neşeli günleeeeeeeer ..(heh Ebrashca geri göndü..)

12 Responses »

  1. 🙂 Erkekler böyle işte , bir de bize derler ..Benim eşimin azıcık burnu aksa yatak döşek yatar nazlanır durur çocuk gibi =))

  2. Pingback: » Pisili and Mr. Teddy Bear’li Pazar Küçük Şirin Mutluluklar

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)