Hee O Dediğimden ..

Hee O Dediğimden ..

Merhaba.. Hello..Hallo..Ciao..Ehlen ve Sehlen..

Şu an şu yukarıdaki cennetten kopma sahneden yazıyorum..Bommmmba gibi enerji yüklüyüm 🙂 Ooh püfür püfür rüzgar  bir yandan , şırıl şırıl sular bir yandan..Sabah denizden atlayıp, havuzdan çıkıyorum.. Akşam havuzdan atlayıp denize dökülüyorum adeta..Arta kalan zamanlarımda sürekli hamak tepesinde,elimde oyulmuş hindistan cevizinden buz gibi içeceğim.. -Nasıl bir içecekse bu sıcakta ,içene kadar pelte kıvamına gelmiyor buzz gibi kalıyor..İçeceğin içinde en az 4 tane renkli pipet, hepsinden aynı anda içmezsem görgüme yazık..Bi de renkli ojeli ayak parmaklarım var oynatıp duruyor, poz üstüne poz çekiyorum 10 parmağımla..Sıkıldıkça hortumla turistleri ıslatıp tepkileri üzerime çekiyorum,sinirli bakışlara hiiç aldırmadan gözlerimi süzerek eğlenceme devam ediyorum..Zaten doğuştan bronz olan tenim o kadar koyulaştı ki beni görenler Türk olduğuma inanmayıp , hala hulo bim bom filan gibi şeyler söylüyorlar..Ay beni Afrika’dan gelmiş sanıyorlar herhalde keh keh..(e bu halimle Rusya’dan gelecek değildim herhalde..) Anlayacağınız hayat bana güzel peeeh……..

Derken uyanmışım.. Ne tatili?! Sezon başında aldığım tepsi kadar hasır şapkam ve renkli miniş plaj elbiselerim evde yatıyor..Çalışıyorum, ev arıyorum ve Cenk’i yiyorum..Zalimsin hayat!

7 Responses »

  1. 5. cümleye kadar herşey güzeldi, sonunda ebrashca eski neşesini bulmuş dedim ki bir ütopya olduğunu anlamam çok sürmedi : ))) sayende tatil yapmış kadar olduk sağol canım : D

    • hahaha :)) üzülen ezilen taraf hem ben oluyorum! zalim hayattan kaçar ayakları birbirine dolanır Ebrashca 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)