Haftasonu Geldiiiii :)

Haftasonu Geldiiiii :)

(Ayy resmi büyütünce farkettim de şu içecek benim önüme gelse vallahi önce çiçeği sonra da kabuğuyla birlikte ananası yerim.. Yani yemek ayıramama olayını, önüme gelen herşeyi öğütme ile aynı sanıyorum galiba. )

1 Mayıs İşçi Bayramı evin içinde, “Çalışan ve Emekçi” kimliğimizi koruma ve yaşatma  amaçlı olarak ,Cenkle birlikte halay çekerek geçti..Birbirimizin 1 Mayıs’ını kutlayıp evin içine dağıldık, kışlık yün kazakları ,hırkaları yıkayıp,kurutup  gözümüzün görmeyeceği ,evin en ücra köşelerine kaldırdık.. Cıvıl cıvıl yazlıklarımızı ise indirdik. Dolap içlerini ,çekmecelerimizi yerleştirip sonra da ödül olarak Esra Erol’u izlediiiiiiik 🙂 (Cenk başta binbir surat mutsuz mutsuz izlerken hatta programla ilgilenmezken,son dakikalarda “ı-ıh yok bu amca bu hanımı beğenmez .. Baksana fazla hareketli..” gibi yorumlarda bulundu 🙂 Dolayısı ile bir resmi tatil gününü de böyle geçirmiş olduk ama yetmedi tabii..

Neyse kiiiiii haftasonu hemen geldi..Birazcık yoğun bir haftasonu olacak gibi bakalım dönüşte güzel hikayelerimiz olsun..

Eğlenceli ,bol güneşli, kahkahalı, renk renk çiçekli elbiseli, rahaaaaat ,huzurlu bir haftasonu olsun.. Hadi bakalım..İyi haftasonlarııııııııııııııııııı 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)