Haftasonu Duygu Değişimleri

Haftasonu Duygu Değişimleri

2 hafta önce sevgili elticiğim aradı :

-Ebrashcaa size harika bir sürprizimiz vaaar 🙂

-Hamile misin kız yoksa?

-Yok hayatım ne hamilesi,biz sizin ordan ev tuttuk , komşu oluyoruuuuuuuuuuz !!

Ana?! Alt sokağımıza geliyorlar 🙂 Hadi bakalım hayırlısı.. Bir hafta içinde, hızır acil taşınma ekibi olarak kayınvalidem ve kayınpederim  geldiler..

Temizliğe gelen kadının başında bekleme, temizliği beğenmeyip evi yeniden temizleme, yerleştirme, olmadı bi daha yerleştirma, baştan alma gibi görevleri başarıyla tamamlayan kayınvalideciğimi öpüyoruz..( Muhtemelen bu taşınma işleminden sonra kadıncağız Elvan & Onur çiftini bir daha görmek istemeyecek, kadının suyunu sıktılar bee :)) )

Bu taşınma telaşlarında ben genellikle akşam yemeği hazırlama, çay demleme gibi görevleri üstlendim..

Aynı tarihlerde Sürpriiiiiiiiiiiiiiz ; anneannem ve teyzem geldileeeeer 🙂

amaan ne cümbüş, akşam kaynımgiller,kayınvalidemgillerle hoş beş, sabah işe 1,5 saat önce kalkıp annemlere gidip anneannemin koynuna girmece şeklinde aktif günler geçirdim..Bütün dertlerimi unuttum, bunalımlardan çıkıp beyaz bulutlara oturdum, ayy pek mutluydum.. Haftasonu birlikte yedik- içtik -gezdik..

Pazar sabahı anneannemler ,kayınvalidemler ,Onurlar dev kadro bizde kahvaltı yaptık..

voyiii yemeeek

 (masamın ön kısmı ehem 🙂 )

Kahve keyfinden sonra Teyzemler ayaklandı çünkü tatile gideceklerdi.. Derken kayınvalidemler de Onur’ lara gitti..Herkesi uğurladıktan sonra gözlerim gözünün yaşı dinmeyen Şeker Kız Candy’nin gözleri gibi dolduuu.. dolduuu.. doldu ve beğğğğğğğğğğğğğğğğğğ diye ağlamaya başladım.. Cenk’in eli ayağına karıştı..

-Şuan çok ama çok mutsuzum Cenk.. Hemen yatıp karanlıklara gömülmek istiyorum..

Ebrarcım karanlıklara gömülme, hadi gezmeye gidelim, (kurduğum cümlelere sabırla eşlik eden tek insan..)

-istemem beeeeeeeeeeeeeeeeeeeğğğğğğğğğğğnnn.

Cenk ne dediyse ikna olmadım.. Ağladım ağladım ,artık Cenk son anlarda arkasını dönüp oturdu, çocuğun içi şişti, kalbi sıkıştı,yüreği daraldı..

En son burnumu fırk fırk çekip “hadi gel dışarı çıkıp ev arayalım biraz “dedim..

Aman yok bu halinle daha fena olursun istemez dedi..Ben de çareyi Gırgıriye‘yi izlemekde buldum..Cenk beni eleştirdi, bu filmlere hala gülebildiğime inanamadı.. İyi de şiimdi şuna gülünmez mi, bi bakın hele ;

Güllü ve Bayram otele gider, geceyi birlikte geçirir,

Güllü sabah iç çamaşırını arar:

Güllü: Abe Baryaaam dunumu gürdün mü bee??

Bayram: Dunun var mıydı ????????????????

=)))))))))))) hala gülüyorum.. Oooohh sefam olsun..Yamaa yama yama!! (kendini aşar Ebrashca)

Neşeli günleeeer ,kucak dolusu sevgileeer ..

6 Responses »

  1. senin gibi neşe bombası birinin ağladığına inanmak çok güç , bu kadar neşe saçan güldüren birinin üzgün olması çok kötü ,inşallah herşey düzelir (bu halinle bile gülmekten öldürüyorsun deli kız 🙂 )

  2. =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dunun var mıydı? yıkıldım allah iyiliğini versin =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  3. Yamaaa yama yaamaaaa gerçek bir delisin :)))) nerden buluyorsun bu lafları :)Büyük yeteneksin yemin ederim çok geçmez keşfederler seni 🙂

  4. ahaha her zamanki gibi yine koptum postunu okurken he bir de Gırgıriye’yi uzuuun zamandır seyretmediğim aklıma geldi, çok özlemişim 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)