Google Aramaları -9

Google Aramaları -9

En çok istek alan bölüme bir kez daha hoşgeldiniz 🙂 “en komik google aramaları” .. Bakalım bakalım bu aralar Google aramalarından neler düşmüş bloğumuzaaa 🙂

bir kızı şımartmamak için : Ay bir kere de şımartın ne var yanii ?

korkularımla nasıl başederim : Ahh işte doğru yerdesin.. Beni sıkça oku ve “korkularımla” nasıl başettiğimi (!) gör. Örn. Hıdırellez gecesi perdeler oynarsa ,hızlıca yorganın altına girilir gibi..gibi..

Bakır ibrik fiyatları : Yani buradan bir bakır ibrik fiyatı bildirmemiştim onu da yaparsam tam olacak.. İbrikçi geldii haaağnııığğm 🙂

hazır kekten kolay pasta: Anca hazır kekten kolay pasta arayın , bir kişi de demiyor ki Hünkar Beğendi nasıl yapılır.. Peeeh..

 Pencereye panjur  online sipariş verilir mi?: cesaretiniz beni benden aldı..Yani panjuru internetten alan ilk defa duydum..

(yalan mı ? Siz de mi alırsınız yoksaaa???!?!?! )

iyiki doğmuşum ben yazısı : kendine yazı yazamayana Google ne yapsın?

 evde ethem dede :Töbe bismillah ne Ethem dedesi ?!?! Hem de evde?! Vallahi artık kendimi kaybetsem Ethem Dede’ye başvurmam evde görüdük diyollaaa : / (buarada Ethem Dede ile ilgili yazımı şuradan hatırlarsınız.)

19 Nisan yağmurları : Yok canım ayın 19unda yağan Nisan Yağmurdan fayda gelmez 20si olsa bir derece?!?!

mevlana nasıl bu kadar mutlu : Ayy bir mutluydu bir mutlu o kadar olur yani.. Adamın çekmediği çile kalmamış ama maneviyatı büyük ,gelene eyvallah demiş vardır bir hayır demiş.. Maneviyat nedir biliyor musunuz? Bir araştırın size faydası olacağına eminim negatif insanlar..

nişan alışverişi kaynana ve görümceyle nasıl stressiz atlatılır: Sabah kahvaltıya davet et, çaylarına uyku ilacı at sonra pırrrr alışverişe 😉 (Ahh .. Yani google’da arandığına göre bayağı bir çaresizlik var..)

kendini bilenle bilmeyen çok bilmiş : O zaman bilenler bilmeyenlere anlatsın ,sonra hepiniz hepberaber hoooop denize !

(Haydi hobaaaaaaa yallaaaaaaah! )

soğuk sevgilimi bana karşı : ..ısıtmak için kafasından  aşağı kaynar su dök bak bakalım soğuyor mu bi daha.. Senin gibi güzelini, zekisini(!) bulmuş daha ne ister..

 Sizin olsun facebook gidiyorum: Gitmeeeeeeeeeee facebook’un sana ihtiyacı vaaaaaaar..

erişti nevbahar eyyamı açıldı gül-i gülşen sözleri türkçesi: Oyyy hiç girme o konulara çok uzuuuun ..

can çıkmadan huy çıksın:Bence altta kalanın canı çıksın.

gelin bohçasına nasıl bir sürpriz konur? : Bence bohçadan damat çıksın çok eğleniriz 🙂

kalem etek ile nasıl yürünür: Hımm güzel soru.. İki ileri bir geri? ya da tek ayak üstünde zıp zıp..

вышивка крестом форевер френдс: Heeeh aynen bak ben de bunu merak etmişimdir hep , sen şimdi burda bekle ben geliyorum.. İmdaaaaaat !!!

baş ağrısına kesin çözüm : Cenk’in yorumu “seni okumayı azaltsın.. Aşırı doz senden alınca bünyeye fazla geliyorsun.. (kötü bişey mi demek istedi acaba?? )

çok tuzlu yemek : İçine yarım patates at bir taşım daha kaynat tuz muz kalmaz.. (Allahım kendime inananmıyorum..anneee bana neler oluyooor? ))

Amuda kalkmış ayı :Sensin Ooooo!!

Birbirinden yaratıcı sorularla arama mototrlarını bile çıldırtan bir milletiz galiba .Kalem etekle nasıl yürünür diye sormuş.. Yani hey allahım.. Nasıl yürünür acaba?

Harika bir gün olsun..Muhteşem sürprizler yaşayın , en sevdiğiniz küpenizin kayıp tekini bulmuş kadar sevinin 🙂 Neşeli günleeeeeeeeer 🙂

 

4 Responses »

  1. Evet eveeeet benim en sevdiğim bölüm mesela 🙂 iple çekiyorum yayınlamanı :)keşke daha uzun olsaaa 🙂

  2. sevgili loveandsmile bloğunun sahibesi Aslı bloğunuzdan bahsedince ben de koştum geldim, ne güzel aynı frekansta bir blogla daha tanışmak 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)