Google Aramaları -6

Google Aramaları -6

Efendim uzun süredir Google Aramalarına yer vermemiştim , özlemişsinizdir diye şööööyle bir tarama yapayım dedim .. O da ne?!

Ojeli ayak resmi :Facebook, Twitter ya da Instagram hesaplarınızın Haziran-Eylül ayı arşivlerine bakın booool bol görürsünüz.. Öğürmeyin sanat bu! Tatile gidiyorsanız şimdiye havuz kenarında ayaklarınızı çoktan  internete atmış olmanız lazım. Atmadınız mı? A-aa eksik kalmaın lütfen koyun sonra Google’da aramak zorunda kalmazsınız..

(Bi bana mı itici geliyo şu görüntü?? )

Kırmızı koltukta oturan bayanlar : Sarı koltukta oturan bayanlar var olma mı?

Bir bedevi ile evlenmek: İşte gerçek (!) aşk.. 9 ay karnında taşı, okut büyük gelsin karşına “ben Bedeviylen evlencem” diye! Kızım sen el bebek gül bebek büyümüş bi kızsın Bedevi sana ne versin?? Kumun altında pişmiş taş çakıl dolmuş ekmekle, tuhaf otlardan kaynatılmış Bedevi çayıyla ömür geçer mi ? Sen altın varaklı beşiklerde büyüdün çadır hayatı reva mı sana??

Şeker uzatan adamdan şeker alan çocuğuma terbiye : Bak canım, benim henüz çocuğum yok ama sana güzel bir tavsiye , alırsın çocuğu atarsın salonun orta yerine , yer misin yemez misin Allah ne verdiyse döversin , ondan sonra bak bakalım dışarıda herhangi biriyle yanında sen olmadan iletişim kurabiliyor mu?

(Geri dön yavruum ben senin iyiliğin için şaaptıım.. Tamam çocuk gelişimi için bir kaç fırın ekmek daha yemem gerekiyor.. Anlaşıldı.. )

İyi bir yolculuk geçirmek için :Canım iyi bir yolculuk geçirmek için yanında alman gereken 3 şey : Kulaklık, dergi,atıştırmalık. Almaman gereken tek şey : Cenk .Şurdan Yalova’ya gidemiyoruz yol bitmiyor o derece yani! (Cenkle ilgili yol anılarımı şuradan bulabilirsin oku yolda başına daha kötü ne gelebilir muhakeme yap! )

Sadeli dondurma yapımı : Sadeli kalmamış çilekli yap da şöyle dalıp çıkalım içine..

Taze aşk acısı nasıl geçer :Oyy kuzuum kıyamam ben sana, gel ablanın kollarına ..( Böyle de vicdanlıyımdır yani..) Bol bol ağla büyüyünce bişeyciğin kalmaz.. Aşk acısından kim ölmüş? Boşveeer seni kaybettiğine o üzülsüüün , harikasın sen muhteşemsin..( Madem Hint Kumaşıydın niye terkedildin,akıllı olaydın da adamı tutaydın elinde hayret bişe yaa! )

(Ne bakıyosun yalan mı? )

Menekşenin yaprakları neden sararır:Tatlım menekşeyi sularken yapraklarına su değerse o gördüğün gürbüz , semiz yapraklar boyuna posuna bakmadan sararır.. Sulama yaparken suyu yaprağa değdirmeden sadece toprağı sulamalısın.. ( Ehem ehem annem şuan gözyaşlarına hakim olamıyordur ve annesi yesin onuuuuu diyordur 😉 ) 

Tvitirda komik sözler yazmak: ….. için biraz zeka lazım, o da yazının gelişine bakılırsa sende yok gibi .. 

Mevlüt sahibi kapalı mı giymeli? : Yani iki gün dekoltesiz gezemiyorsunuz..Giy şöyle dökümlü bir gömlek altına da hanım hanım bir etek..Oldu bitti..

Zımbalı kot modası hala var mı yaş 52: Ablacım hatta (teyzeciğim diyeceğim de çemkirirsin diye korkuyorum ) o zımbalı kot modası zaten günümüzde yerini aldı çoktan da belli ki yaş itibarı ile senin de bazı kuşkuların var.. Öyleyse dar olmayan , zımbasız hafif bolumsu anne kotlarında giyebilirsiniz..( Aaa hanımefendi ama çok ayıp hiç yakışıyor mu? Yuuuh ayıp ama yaa!! El hareketi ha!!) 

Hayal gücüme sağlık 🙂 Neşeli ve keyif dolu bir gün olsun..Yeni yıl yaklaşıyor, mağazalardan indirim üzerine indirim çekleri gelsin ,ummadığınız yerlerden paketler, hediyeler oooooh neler neler..Kollarınızı açın gökten yağsın yerden toplayın inşallaaaaaah 🙂

2 Responses »

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)