Google Aramaları -10

Google Aramaları -10

 Herşeyin suyunu çıkarmaya alışkın bir millet olduğumuzdan , artık Google ‘da arananlar bana hiç de tuhaf gelmiyor.. Aramıştır yurdum insanı diyorum, vardır bir bildiği 😉

Bana sormadılar ki dünyaya gelirken : Ayy ayıp etmişler ama insan sormaz mı? Misal bana annem ayrı, babam ayrı sordu.. Ben ısrarlarına dayanamadım geldim..

 kim kime travesti : Sen bana, O sana travesti, travestiyimm uleaaaaan!!

nişanlıma ısınmanın yolları : Vah vaaah .. Kaçta kaldıracaklar ? ( cenazeni soruyorum ölmüşün be kızım , sevmediğin adamla ne işin var kaç ordan kaaaaç..)

Seni seviyorum : Bir daha söyle .. Bir daha .. bir daha .. ben sana ifffrit oluyorum bu araaa!! 

küçük şirin yaş pastalar: Yaz geldi hala yaş pasta aratıyordunuz.. Sonra vay efendim kenarlardan etlerim pırtlıyor bu mu yani?? 

dayımın oğluna gıcık kapıyorum : dayının oğlu ne de olsa napçan kardeş atsan ataman satsan sataman.. Kalsın böyle güzel..(iyi de senin dayının gıcık oğluna google ne yapsın??)

(bağırma bee! )

huni şeklinde pasta : Ayy ne yaratıcı Allahımmm.. Hep huni şeklinde bir pasta yemek istemişimdir..Acaba bunun merdane şeklinde olanı var mı?? Hayır eşit bölebilelim diyee..

Günaydın kocacığım,günaydın bebeğim, günaydın güzel sabah: ..ve Allah cezanı versin çalar saat yine pilin mi bittiiii işe geç kaldımmmmmm

duran eşek resmi : Bende amuda kalkan eşek resmi var olursa al yani şaapma..

Yeter saklamıcam kimseden ben buyum : Amaan Allah’ın bildiğini kuldan mı saklıcan , dök ortaya neren varsa, bakalım bizde..

boydan boya ön kısmı gözüşecek şekilde gelinlikler: Ön kısmı gözüşecek sonra milletin ağzı büzüşecek ,etme eyleme , klasik gelinlik neyine yetmiyooo..

Bodruma yerleşmek emeklilik : Yok arkideş ben kararımı çoktan verdim emekliliği filan beklemeycen gari..( ana ?!Bodrumca’yı da söktüm farketmeden bak yaaa..)

Çingene pembesi, yakası kolları kapalı,kat kat kabarık tuvalet: Oyyy hem de mevsimlerden Haziran?!?!

Bitti deyip geri dönen mutlulukları çok gördüm : İyi işte yolla gelsin..

barmen etrafımdaki boş insanları topla : Oy! Yaktı geçti beeeh..

(Şşşşt korkma idare et , birazdan almaya gelecekler 😉 )

 

barbie sürpriz yumurtada ne çıkıyor: İçinden güya barbie çıkıyor ama barbie’den başka herşeye benziyo..Chukky çıksa daha sevimli gelir o derece.. (öyle meraktan almıştım canııım..)

ayıdan post olmaz diyen polis : Onu polis değil cümle alem diyor, hatta arkasından da “gavurdan dost olmaz ” da diyor cıvırlar..

Nişanda nişanlığı kim alır? Erkek tarafı? : Hahaha çakal parantez içine erkek tarafı yazmış ki hemen ,erkek tarafı yazan bir yazı çıksın sen de gönül rahatlığıyla aldır di mi?? 🙂

Ablamın kalbini kazanmak için : Ay pıtırcık seni.. Boşver ablanı gel ben senin ablan olayım bıcırık..

Rüyada Saçımı başımı yaptırmak: Valla ben genellikle rüyalarımda saçımı başımı yoluyorum.. Ben de bir tuhaflık var demek ki.. Du ben bunu bi araştırayım..

Allah aşkım,ağaçların,çiçeklerin dostu,insanlar,şeytanın oyuncağı olmuş : Yaa çiçekleri yoluyormuş bu gençler , sonra da ağaçları kesip yiyolarmış..

İşte böyledir yurdum insanı, ağzına geleni yazar arar da arar 🙂 Asıl merak ettiğim Google ne cevap veriyor bu aranan “cümlelere” :).

Püfür püfür esen rüzgarlar sizi uzaklara dalıp götürmüşken , bir de bakın uzaktakiler gelmiş olsun 🙂 Kavuşun , mıncık mıncık sarılıp kıkırdaşın çok mutlu olun :)Neşeli günleeeeeer 🙂

2 Responses »

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)