Evde Hasta (!) Halleri

Evde Hasta (!) Halleri

Ne hastası derseniz = Ruh hastası diyeceğim. Evet ta kendisi oldum birilerinin sayesinde .(Birileri= Tabii ki Cenk)

Futbol duayeni, ofsayt uzmanı, birbirinden saçma röveşata hareketleriyle kalbimize, ruhumuza nam salmış, mahalle aralarında futbol oynarken keşfedilememiş dolayısı ile şansını hala playstation turnuvalarında ve  şirketlerarası halı saha maçlarında arayan  yetenekli (!) futbolcumuz Cenk ‘in başına gelenleri geçenlerde yazmıştım..

Belinin üzerine düştüğü için günlerce yatmış, doktor doktor gezinmiş doktorlardan doktor beğenememiş,her gittiği hastaneye bir kulp bulmuştu..E bu huysuzluğunun da bir sebebi varmış meğer ..Beyimizin sadece beli değil bileği de sakatlanmış?! Halı saha yasağı getirmeyeyim diye benden saklar olmuş?!

Günlerini yatarak geçirdiği için ben farketmedim tabii, akşam ben gelene kadar bileğiyle ilgili tedaviyi yapıyor ben geldiğimde aaaahhh beliiiiiiiim diye başlıyormuş meğer..

Tam geçti derken tatile çıkmışız (kendisi bu şekilde beyanat verdi paşam) , orada da acısını içine çekmiş?! (Zehra’nın düğününde keklik gibi seken kimdi acaba?? )

nassı yanii

(yalan mı? )

Velhasıl son günlerde şişen ve artık kendi tedavisini bile kabul etmeyen asi bilek için iyi bir doktor araştırmaya karar verdik.Sonunda bulduk ve tabii kiii internet üzerinden 🙂 (herşeyi internet üzerinden yapmaya o kadar alıştım ki ,internet bi de susyınca su verse acıkınca sandviç yapsa tamam olacak.. )

www.medmio.com isimli bir adres bulduk, eğer ihtiyacınız varsa fizyoterapisthakkında   kapsamlı adresleri siz de  orada bulabilirsiniz.Hatta bu adreste hemen her dalda doktor isimleri mevcut. Hangi hastanede çalışırmış, muayenehanesi neredeymiş, ne yermiş ne içermiş hepsi bulunuyor.Ya da kendi doktorunuzla ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.Hatta doktorsanız bu internet sitesinden girip sizin için yazılan yorumları kontrol edebilir teşekkürlerinizi ya da “allah cezasını veresiceler yanlış tedavi yaptığımı cümle aleme yaymışlar” gibi şikayet ya da savunmalarınızı yazabilirsiniz..

Neyse velhasıl biz doktorumuzu bulduk tedavi sonucunda kendisine buradan umuma en açık noktadan  teşekkürlerimi ileteceğim.(bilgi paylaşımı yaşar, iyiliklerine iyilik katar Ebrashca ).Şuan verilen ilaçlar iyi yönde etkisini gösterdi ama en ufak bir yan basma olayıyla bir kırt sesi duyuyor veee doktorumua koşuyoruz ..OOoofff bazen “O-pa gangdam styleeee!!” diyip kitleleri peşimden mi koştursaydım acaba deyip hayıflanıyorum..Sonra da halime şükrediyorum ya Gangdam Style’ın ta kendisi olsaydım diye 🙂 Akşama kadar zıplar dururdum fena mı??

Keyifli bir akşam olsun, sağlığımız hep bizimle, sevdiklerimiz ise yanımızda olsun.. Tek bacağımız üzerinde bekleyelim n’olur ki? 🙂

 

3 Responses »

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)