En Güzel Dilekler İyi Seneler :)

En Güzel Dilekler İyi Seneler :)

yeni yılll

Her sene ağzı açık ayran budalası gibi” heeeey yeni yıııl bana şunu getir bunu getir o da olmazsa burdan getir” diye olur olmaz ne kadar dilek varsa sıralayıp sırt üstü yatıyor sonra da olmasını bekliyoruz.”E yani istemek de mi suç Ebrashcaaa?!?!” demeyin.İstemek güzel de ben geçen yıl ki dileklerime bakıyorum maşallah hiç biri olmamış.O zaman da dönüp kendime bakıyorum, demek ki ben de bir yerlerde hata var diye.

O nedenle bu yıl hiiiç bir şey dilemiyorum kii olmazsa üzülmeyeyim diye.2013 ‘ün getirdiği iğrençlikleri, ve götürdüğü en güzel şeyleri de alıp gitmesini,bir daha da geri gelmemesini diliyorum.

2014 yorma beni güzel gel, öyle bir gel ki giderken üzüleyim.

Neyse şakalar bir yana, kendim için istemem diyorum ama sizlere neşe dolu, keyiften ağızlar fiyonk olmuş bir yıl diliyorum. Dilekleriniz her ne ise 10 kat daha güzelleri olsun. Daha birine sevinemeden diğeri olsun. Güzel haberler alın, ferah kahveleri için, hadi bunu kutlayalım yemekleri yiyin.İstediğiniz ,beklediğiniz ne varsa koşup gelsin, sizi bulsun.Mutluluk dolu bir yıl olsun.

İyi seneleeeer 🙂

4 Responses »

  1. İyi seneler Ebrashca:) al benden de o kadar ne bekliyosak yilbasi gelince dilekler ard arda daha 1 ay gecmeden siradan yasama devam 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)