Cumartesi Nameleri

Cumartesi Nameleri

Uzuuun ve yoğun bir hafta sonunun ardından sonunda ikili koltuğuma kavuştum, hemen yerleştim ve “biliyor musun bu evde en çok seni seviyorum “diye gönlünü almayı ihmal etmedim çünkü kendisi yazı yazarken ihtiyacım olan en önemli üçüncü şey.(Birincisi bilgisayarım ikincisi ise derdi bitmez, gönlü eğlenmez Cenk’den oluşuyor malumunuz)

Cumartesi sabahı erkenden uyandım leziz bir kahvaltı masası hazırladım veee Elvanları çağırdım. Onlar da maşallah telefonumu bekliyorlarmış sanki 3 dakika sonra çınnnn biz geldiiiik diye kapıdaydılar 🙂yemekkk

(ne vereceksen ver gidelim işimiz vaaaar)

Elvan’da bir değişiklik vardı sanki.Cildi o kadar güzel ki sanki kızcağızı ilk defa görüyomuşum gibi kendimi “senin cildin ne kadar güzel, senin gözlerin niye bu kadar yeşil ,senin ağzın neden bu kadar minik “derken buldum.Bir şey daha sorsam kırmızı başlıklı kızın cadı babaannesi gibi yutacaktı beni.(beynimin gerçekten takdir-e şayan bir işleyişi var…Ben bile inanamıyorum kendisine…Kırmızı başlıklı kızdaki kötü kurdu anlattığımı ben hariç hepiniz anlamışsınızdır açıklama gereği duymuyorum 😉 )

Elvancığım her zamanki cilt bakım onarım çalışmalarını tarafıma aktardı ve kendimi internetin başında buldum yine.Cilt bakımlarının yanı sıra makyaj malzemelerinde de bitiyor iş tabii. Cilt bakımından mineral makyaj ürünlerine ne kullanıyosa anlattı sağolsun. Yeni keşfimiz dermoeczanem.com:) (Altın bulmuş gibi sevindirir, eteklerinizi zil çaldırır, sevinçten kendi etrafınızda dönmenizi sağlar Ebrashca:) ) Sitede eczanelerde satılan kozmetik ürünlerle ilgili herşeyi piyasadan çoook daha uygun fiyata bulmanız mümkün. Özellikle anne-bebek ürünleri ,cilt bakım, saç bakım ürünleri,vitaminler en az %20 indirimli.Bir de bütün markaları tek noktada bulmak da önemli tabii. Ürünler %100 orijinal.Bazı ürünlerde kargo ücretsiz. Zaten siteye girince çıkamıyorsunuz 🙂  Biz bu kızsal muhabbetlere dalmışken bir güzel zamanın nasıl geçtiğini anlamadık veee Onur’un hastane randevusuna geç kaldılar. Ben daha “aaa nereye daha kahve yapac……?!?!” diye peşlerinden koşarken onlar çoktan kaçmıştı.

Bizde Cenkle hemen hızlı bir şekilde masayı toplayıp kendimizi sokağa attık. Akşam Aylin’in doğum gününe gidecektik, sevgili cesur yürek iş kadını, becerikli yemek gurusu, sempati timsali, iyi yürek örneği, temiz kalp sesi Aylinciğim 25.yaşına davullarla zurnalarla girdi.Aynı gece büyük derbinin olacağı belliydi (Fenerbahçe-BJK),Aylinko en içten haliyle “aa ben hiç misafirlerimi üzer miyim? dedi ve maçı açma gafletinde bulundu. Ne kadar eğlendiğimizi (!) anlatamam.

1460071_10151746913947373_1935286855_n

(yüksek enerji patlamalı, neşe dolu (!) bir geceydi.)

Fotoğrafta kızları göremiyorsunuz tabii çoğunluğu aynı saatte kendilerini balkondan aşağı atmak için dağılmışlardı…Neyse ki saat 22:00 gibi maç bitti de gecemi başlamış oldu. Allah’tan maç sonu Maraton’u izleyelim diye tutturmadılar.Gecemizin güzel yanları da vardı tabii;

fotoğraf (2)

Aylinciğim evi parti konseptine sokmuştu tabii ki.30 Kişilik partide her yaştan ve her milletten insan mevcuttu. Hatta 2 değerli kedimizi de sayarsak gerçekten değişik bir sentez vardı evin içerisinde:)

Partimiz yapıldı,dileklerimiz dilendi eğlence sona erdi ve evlere dağıldık.Bir cumartesi günü de böylece bitmiş oldu.

Neşe dolu güzel bir hafta olsun.Yeni yıl için hazırlıklar başlasın.Bu ay benim için gayet yoğun ve güzel bir ay olacak evimi,giriş kapımı hatta ofisteki masamı happy new year konseptine uyumlu olarak hazırlıcam.Sosyal medyada yaptığım her espriden sonra “ho ho ho” şakası yapıp insanları bayıcam,kırmızı ve yeşilin cılkını çıkarıp yeni yıl hazırlıklarının suyunu çıkarıcam.Bu ay çok şirinim tadımı çıkarın benceeeee 🙂

4 Responses »

  1. Canımcım ben sitemi buldum cıkmam artık… Bu kadar sıkıntının sonucundaki yüzümdeki kötü görüntüler kalmadı ohhh 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)