Çikolatalı Çilek Tadında

Çikolatalı Çilek Tadında

 

hımm olsa da yisek gari

(Moraller yerine gelsin haftaya bommmba gibi başlayalım diye 🙂 )

Tatil bittiiii..Baklavamızı,böreğimizi yedik.. Gişelere de takılmadık, cumartesi sabahı o kadar çabuk vardık ki eve, ıı şimdi ne yapsak diye birbirimize bakar olduk Cenkle 🙂 Kayınvalidem sağolsun yine yaptığı 45354875949 çeşit yemeklerle,ilgisiyle alakasıyla bizi meest etti..Temiz hava, bol organik gıda, annelerle babalarla güzel bir bayram geçirdik..Annemler dünür dünür sohbetler, muhabbetler yaparken Cenk genellikle evin içinde  free takıldığından ben genellikle O’nun peşine takıldım:) Koca evde onu kovalayıp durdum, telefonunu şarja takmaya gitse arkasından koştum, lavoboya gitse kapıda sıra bekledim, her kapının arkasından her dolabın içinden çıktım,yanyana otururken bile sosyal medyadan taciz ettim,balkon camından ieri bakıp iki parmağımı gözlerime götürüp “gözüm üstünde “hareketleri yaptım,unutulmaz bir bayram yaşattım O’na..

pisi

 En sonunda da “e ne yapalım senin sınavın da benim Cenk isyankar olma başetmeye çalış” diye önerilerde bulundum..Sessizce kafasını sallayarak derin bir nefes aldı..

İşte böyle bir bayram geçirdik..

Çikolatalı çilek tadında bir hafta olsun,Bayram sonrasına ertelediğiniz bütün işleri şıp diye yapıverin.. Gözünüzde büyüttüğünüze değmesin 😉 Beklediğiniz haberler gelsin, çözülmeyi bekleyen problemler bir bir çözülsün, herşey yoluna girsin..Allah’ım bak ben de güzel haberler bekliyorum, bu hafta biraz kayır beni n’ooluuuuuuur..

Güzel bir hafta  olsun,mutluluktan çıldıralım 🙂

 

5 Responses »

  1. Yurekten kocaman bir amin dedim 🙂
    Yorumun bugun mutluluguma mutluluk katti,birilerine huzur veriyor olma dusuncesi bile yetti bana cok tesekkur ediyorum.
    Bir yanim cocuk bir yanim anne sadece:)
    Sevgiyle kal

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)