Can Bonomo kadar başınıza …gül yağsın !

Can Bonomo kadar başınıza …gül yağsın !

Yıllardır ciddi bir Eurovision izleyicisiyim..Hatta yarışma gecesi oturur kendi oylamamızı yapar ve sonuçta centilmence el sıkışırız Cenkle.. Cenk müzik konusunda daha titiz ve teknik düşündüğü için her zaman onu en zor sesler, sesini en yükseğe taşıyan şarkıcılar , aynı zamanda da görselliği olan yüzler etkiler.. Bense daha basit düşünürüm ,daha halk çocuğu olduğumdan (yani halkın dilini bildiğimden – Ne de olsa Kral Tv çocuklarıyız.. Ben MTV ‘yi keşfettiğimde 18 yaşında falandım herhalde ;)) ) genellikle benim beğendiklerim üst sıralarda yer alır.. 2 yıl önce elinde kemanıyla fıydırı fıydırı dans eden Norveçli şirin çocuğa bayılmış hatta kendi listemde bir numaraya yazdığımda Cenk kusmak ister gibi yüzüme bakmıştı.. Ama sonuçta çocuk hakikaten de birinci olmuştu 🙂

Şimdi bu yıl  Can Bonomo var.. Çoğu  gibi ben de kendisi hakkında pek bir bilgiye sahip değildim..Onu dinleyenler ,sevenler tam seviyor, sevmeyense tiksiniyor adeta?! Fakat ben bu durumu anlamış değilim.. Çocuğun kendine özgü dansı var , kıyafetlerinde kendine göre bir stili var .. Adamın bir tarzı var yani..Niye bu kadar abartılı bir şekilde nefret yağıyor anlamıyorum.. Hele medya da çıkan yok babası dolandırıcıymış da bilmem ne.. Varsayalım adamın babası dolandırıcı.. Yahu bize ne ?? Bizi mi dolandırmış?? Ayrıca çocuk neden bu şekilde yargılanıyor?? Can Bonomo başarılı biriymiş ki bir ülkeyi temsil etmesi için ayağına gidilmiş..1 ay içinde şarkı yapılmış ,hazırlıklar sürüyor, en önemli gazetelerimizde manşet “Dannnnn!!! babası elinin körüymüüüüüüüüş!!!! ” bize ne?? Dahası çocuğa ne ?

Vallahi ben kendisini sonuna kadar destekliyorum.. Yolun açık olsun Can kardeş , benden  sana şimdiden bir yürek dolusu tebrikler… ( Bak  o kadar yazı yazdım , kazan gel yoksa gebertirim! )

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)