Bir BOND Kızıdır Ebrashca :)

Bir BOND Kızıdır Ebrashca :)

Dün akşam Cenk yüzünde sevimli bir sırıtışla ,elindeki  James Bond’un son filmi için elindeki davetiyeyi gösteriyor( 007 James Bond / Sky Fall ) , yanında bir talihli ile filmin Kanyon’da yapılacak galasına gidecekmiş kuzucuk.Yanında ona eşlik edecek  talihli (!) bilin bakalım kiiiim ? 🙂

( Evet doğru tahmin ! Beeeen 🙂  )

Yani evet bu tarz filmlerden hazetmediğimi cümle alem bilir ama tabii ki işin ucunda kırmızı halıda yürümek var neden olmasın değil mi? 😉 Her canlı gibi benimde içimde zaman zaman ortaya çıkan bir Angelina Jolie var saklamıyorum..Kırmızı halı gördüm mü yürümeden geçemiyorum ne yapayım 😉  )

Program şu şekilde :

19:00’da kırmızı halıda yürüyüş ( ve daha da önemlisi poz verme, ehem ehem 😉 ), 19:30’da kokteyl  ve 21:00’de film .

( Bu arada kısa bir bilgi vereyim , ben beni bildim bileli  ,007 James Bond beyefendisi, film boyunca tartaklanır dövülür, parçalara ayrılır , 30. kattan düşer ama ne hikmetse üzerindeki tozu silkeler ve tek parça halinde yoluna devam eder.. Dolayısı ile Gala gecesi için erkeklerde takım elbise giyme ve papyon ya da siyah kravat takma zorunluluğu var.)

Dolayısı ile Cenk doğuştan hazırdı bu galaya istediği renk ve desenlerde takım elbiseleri ve kravatları vardı.Cenk için en büyük sorun bendim ve ne giyecektimm???

Kıyafetlerimi denemeye başladım. Siyah ve sexi bir elbise olmalıymış ,Bond Kızları öyle giyiniyormuş.( Cenk’e de bakın hele.. )

-Bu kıyafet beni çok kapattı ,yok istemem cenazeye gider gibi..

– I-ıh bu göbeğimi çıkarttı,

-Bu straplez elbise tarzım değil ( Dolapta ne işi varsa? ?)

-Bu olmaz boyumu kısa gösterdi , badi badi oldum,

Ve sonunda karar verdik ::::::::> Bir penguenden halliceydim, acilen şekillenmem gerekiyordu ve  denizkızına dönüşmem için 18 saatim vardı..

Nihayet Cenk’in aklına parlak bir fikir geldi.. Madem James Bond filmine gidiyorduk pekala bir BOND KIZI olabilirdim 😉

Siyah deri tayt + siyah deri görünümlü salaş badi + siyah trenchcoat ve siyah ankle botlarla ile gayet iyi bir Bond kızı olabilirdim 😉

Gala bu gece , buradan yetkililere sesleniyorum , yeni BOND KIZI teklifleri için çekinmeden sıraya girebilir (!), kapımı çalabilir, kahvemi içebilir, benimle senaryo tartışabilir, oyuncu kaprislerimi büyük bir sabırla çekebilirsiniz.. Size diyorum ?! Geri dönüüüüün!!

Ayıp ama yaaa.. Cenk’e geri kaçayım madem.. Beni bir O idare eder, alttan alır yada takmaz..

Galanın detayları bir sonraki yazıda olacak muhtemelen.. Sabrınıza, ilginize ve bana karşı olan hassasiyetinize teşekkür ederim, beni dışlamayalım topluma kazandıralım bence   🙂

Bayrama giderken ki coşkumuz bayram dönüşü yerini asık suratlara bırakabilir.. Bir hafta tatilden sonra gerçek hayata dönüşle birlikte ofis ortamı çekilmez gelebilir.. “Yok abi yeaa en iyisi kendi işini kurmak  ” ahkamları kesilebilir (sanki kendi işin olunca herşey tıkır tıkır ilerliyor da size ihtiyaç yok.. ) ,sonuç olarak çalışmaya devam ..

Bir an önce iş modunuza dönüp yeniden mutluluğu yakalamanız dileklerimle 🙂 Güzel günleeer 🙂

6 Responses »

  1. Ebrashca Angelina da neymiş gelsin seni izlesin kırmızı halıda 😉 gururumuzsun ! lütfen sabah olmadan galayı yaz yoksa çatlarız!

  2. Filmin teknede geçen sahnelerinden detaylar alırsak çok mutlu olacağımm :)) Bodrum yapımı bir teknede geçmiş olmasından, içinde emeğim olmasından bu ricam 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)