Bahar Gelsin Yaz Gelsin , Çarşıya Kiraz Gelsin !

Bahar Gelsin Yaz Gelsin , Çarşıya Kiraz Gelsin !

Bugün yoğunluk arası din donnnnn bana bir kargo geldi 🙂

Ortadoğu’nun ve Balkanlar’ın sarı şekeri ,güzel arkadaşım ,”güzellik  ve zeka nasıl olur da aynı bedende toplanır ki ” ahahaha fake bunlar faaake yorumlarına  tokat gibi cevap veren ,ailemizin yegane barbisi ,aynı zamanda Batik’in kurumsal iletişim sorumlusu olan güzel arkadaşım Sinemciğim -ki kendisinden daha önce azıcık (!) bahsetmiştim şurada ) bana Batik‘in 2013 İlkbahar-Yaz dergisini yollamış 🙂

Yani o yoğunlukta gözümün önüne kebap koysalar ,ağzımın suyu ancak bu kadar akardı 🙂 Dergiyi açmadım , sabrettim ve selametle ,akşam meşhuuur  koltuğuma kuruldum 🙂 (Üçlü koltuk dile gelse -abla Allah rızası için azıcık da ikili de otur, olmadı tekliye sığış, 1.63 kızsın sandalyeye bile sığarsın , yeter gari kalk üstümdeeeeeeeen!!! diye isyan eder..Çok hakkı var üstümde ama üzülmesin yakında kaplatıcam kendisini ,biraz makyaj onunda hakkı- Eşyalara hükmeder Ebrashca..Canlı cansız ayırmaz ,hakkını fazlasıyla öder!)

 

Ehh madem dergi elime kadar gelmiş , ben şimdi buradan seçmez miyim ?Aldım kalemlerimi elime ,başladım işaretlemeye :

Ben bu elbiseleri giyip bir davete katıldığımda , benden önce salona “çekilin hanım ben geldim!” diyerek ışıltım benden önce girmez mi?Yani bu iki bebek benim esmer tenime yakışmaz mı? Ben şimdi karar veremeyip ikisini de almaz mıyım??? ( Evet anneciğim aynı şeyin 30 ayrı renginden almasam işim rast gitmez ,sen sormadan ben söyliyeyim istedim..)

İşte beni benden alan,kendimi bütün gün pamuk şeker kıvamında hissedeceğim bir kombin 🙂 Yani bütün gün suratıma çaksalar , ahh ne olacak canıııım çak bi tane daha, senden değerli mi diyeceğim..O derece..

Bu pudra rengi  ceketi alıp, rengi gri olup ceket ağlayana kadar giymezsem, ben de bu bloğu kapatırım arkadaş, yaparım bunu ,gayet ciddiyim! ( Kuru temizleme yapılıyordu değil mi?)

Hep cici kız modları , hep prenses havaları da bir yere kadar değil mi? (Çilekli dondurmadan hallice tercihlerime , böyle asi şeyler de eşlik etse fena olmaz 😉 )

(Yalnız içindeki tül detayına da bayıldımmm. Kimse görmesin ,ben kendimi özel hissedeyim mesajı veriyor.. Güzel, sevdim , hanım hanım bir düşünce, annem bayılacak ! )

Bu sweat’i giymem ,ona sarılır uyurum ,o kadar!

(Sweat değil “Sweet” mübarek 😉 ) 

Heeeh işte sporu benim gibi nazikçe(!) yapanlar için tasarlanmış,şıklığın ön planda olduğu ,terlemekten ,efor sarfetmekten ,yorulmaktan korkan,bir gram erirsem üşür müyüm ki diye günlerce sorgulayan biri için tasarlanmış.. Bunları giy kaplumbağaya bağla..Ba-yıl-dımmm!!!

 

 

Bu arada üzerindeki fiyatlara aldırmayın ,shop.batik.com.tr  adresinde sezon ürünler %20 indirimli veee 50 Tl üzeri alışverişlerinizde kargo üc-ret-siz!! Evet ben size müjdeler verdim, Allah da beni sevindirsin 🙂 Tüyü bitmemiş yetimin hakkını savunan, iyilerin dostu ,kötülerin ,fesatların ,içten pazarlıklıların düşmanı ,vergisini yatıran iyi bir vatandaş, dertlilere yoldaş, gönüllere arkadaş olan ,Angelina Jolie’den daha iyilik timsali ,Naomi Cample’dan daha barış elçisi Ebrashcanız sizin için çalışıyor! İndirin beni ,omuzlarınız ağrıyacak (derken uyanmışım..)

Neşe dolu, alışveriş dolu günleeeeer 🙂

 

7 Responses »

  1. Eşofmanlara ben de bayıldım 🙂 Gerçi hepsi harika ,Ebrashca senle zevklerimiz aynı desem inanır mısın 🙂 Siteye baktım bende hemen hemen aynı şeyleri beğendim 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)