Agresif Dengeler

Agresif Dengeler

-Cenk ben artık insanlardan nefret eder oldum… O tatlı kız gitti artık!

-Hangi tatlı kız???

-Beeen ?!

……………………………………………………

Son yaşadığımız hırsızlık olayından sonra doğaya, evrene, hayata karşı bakış açımı değiştirmiş, hayatı sorgulamaya başlamış asi, isyankan bir münafıktan hallice olmuştum. Yaşadığımız olayın etkileri hala üzerimde olduğundan bazı savunma sanatlarına karşı ilgim daha da arttı.Cenk’i karşıma aldım ve :

-Cenk beni kareteye yazdıralım mı?

-Karete değil o; KARATE .

-Tamam anladık Cenk edebiyata gerek yok beni en kısa zamanda bir karate kursuna yazdırmamız gerekiyor!

Lion

(sinirlendirmeyin, ısırırım; KIH! )

-Ebrarcım sen düz yolda yürüyemiyorsun, savunma sanatlarında nasıl başarılı olacakasın? Hem sabırsızsın çabuk sıkılıyorsun ne bileyim işte… İlk dersi bile sonlandırabileceğini sanmıyorum.

-Cenk bak benim birilerini dövesim var yani bilmiyorum hayata karşı bir isyan da diyebiliriz. Misal yolda bir arabayla karşı karşıya geldiğimde kendi kendime söylenmek yerine, adamın aracını tekmeleyip “in lan aşağaa!!!!” demek istiyorum .

-Hımm… Anladım Ebrarcım.Şöyle yapalım o zaman ben seni önce bir psikoloğa götüreyim, sonra eğer istersen “BİRİLERİNİ DÖVMEK İÇİN”  değil de “herhangi bir durumda “kendini savunabil” diye sana bi kurs ayarlayabilirim.

Güzelmiş bunu düşünebilirim.

karateKitten

(aazını burnunu kırasım geliyooo!! )

Aynı akşam film izlerken “tek kişilik ” üçlü koltuğuma kuruldum, yanıma meyvelerimi, cipslerimi, jelibonlarımı ve çikolatalı sütümü alıp (iğrenmeyin?!… hepsi birbirini tamamlayan leziz yiyecekler bence böğk.) izlemeye koyuldum.

Filmin dövüş sahnesinde esas oğlan midesini tekmeyi yediği an böğğğ diye banyoya koştum.

Daha izlerken bile böyle etkilendiysem acaba derslerde bir diz, efendime söyleyeyim bir tekme yediğim an neler yaparım Allah bilir.

Neyse şimdilik bu düşünceden vazgeçtim. Başlangıç olarak  savunma sanatlarını Cenk’den öğrensem yeterli O da yüz vermezse sesime kuvvet diyaframdan çığlık atmayı öğrenmem de uygun olacaktır.

Agresiftir, arızalıdır ama pek tatlıdır Ebrashca hayırlara gelsin, iyi huylar  edinsin inşalaaah 🙂

2 Responses »

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)