44 Numara Hayat :)

44 Numara Hayat :)

Geçtiğimiz hafta Cenkle sözleştik, geçen yıldan kalan izinlerimizi kullanıp ertelediğimiz işleri yapacaktık.O ,haftasonu yapılacak olan AÖF sınavına çalışacak ve taşınma işleri olan sevgili biraderciğine yardım edecekti.

(Onur’un terfisi sebebi ile Bodrum’a tayini çıktı, 2 hafta Elvan’ın gözünün yaşı dinmedi, hep beraber zırıl zırıl iki hafta geçirdik ama taşındıkları gün Elvan yeni evinin bahçesindeki limon ağaçlarıyla, komşuları bay ve bayan köpek çiftiyle, marina’da gezinti yaparken, sokakta gezerken, yeni perdelerini takıp önünde benim eserim diye pozlar vererek fotoğraflarını tarafımıza yollamış ve tarafımızdan ohhh bee iyi ki de gittiler zaten çok gıcıklardı :/ yorumlarımıza nail olmuşlardır. Pisler 🙁 Şaka bir yana yeni yaşamları onlara harika şeyler getirsin inşallah 🙂 )

Ben miniş tatilim boyunca genel olarak zamanımı bazı dekorasyon işleriyle geçirdim. Cenk’ de bana oturduğu yerden talimatlar vererek yardım etti sağolsun.

fotoğraf (35)

Evin yeni yıl konseptini değiştirdim, noel babagilleri, melekleri, kardanadamları toplayıp eski kuşlu kelebekli yaşamıma geri döndüm, asılmayı bekleyen tabloları Cenk’e astırdım, yardıma gelen ablanın kafasına geçen storu Cenk’e taktırdım ve kapatılan balkonumuzun iç kilitlerini -sabredemeyip- Cenk’e taktırttım… Çok yorulmuşum…

( Hıı zaten Cenk de yap deyince hemeeeen yapar. Sağolsun 9 kere söylemeniz yeterlidir. )

Bu arada Cenkciğim sağolsun bu işlerle uğraşırken ben de O’nun 12 basketbol,6 krampon,4 yürüyüş ve 5 postaldan oluşan, küçük tuvaleti kapatmış olmamıza rağmen oralara sığmayan ,ayakkabı kutularından taşan mini ayakkabı koleksiyonuna yeni bir yer arıyordum. ( Milletin ayakkabı kutusundan neler çıkar bizimkilerden ancak 44 numara ayakkabı. )

Neyseki oturduğum yerden ben de bir işe yaradım ve aradığım ayakkabılık evmanya.com’ da karşıma çıktı. Hatırlarsanız yeni taşındığımızda yine aynı siteden mutfağa cart kırmızı bir kiler dolabı almıştım.Ayakkabılık için de bugüne kadar neden beklemişim ona yandım.Gayet uygun fiyatlı ayakkabı dolaplarını uzuuun taksitlerle bir arada bulabilmeniz mümkün.Aynalı cart kırmızı olan modeli koridora renk katması açısından aldım, duvardaki aynanın altına ise konsol şeklinde olanlardan aldım.1 hafta içerisinde kargoya verilecek.Cenkle kolkola girdik bekliyoruz. Gerçekten harika bir internet sitesi baştan söyleyeyim içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Dekorasyon ve evle ilgili hemen herşeyi uygun fiyatlara bulmanız mümkün.(Vatandaşın kundurasını düşünür Ebrashca 🙂 )

bird-landing

İnternet alışverişlerimizi de sağ salim tamamladıktan sonra çoook yoğun bir haftasonuna girdik. Bu arada bütün bu işleri yapan Cenk Bey’ in cumartesi günü olan sınavı için evde seferberlik ilan ettim. Ders çalıştığı saatlerde meyvesini, soğuk içecek ve kurabiyelerini, zihin açıklığı versin diye kuruyemişlerini servis etmeyi ihmal etmedim. Esra Erol’u izlerken bile kısık sesle izleyip oradaki coşkuya (!) ortak olamamanın ezikliği ile iyi vakit geçirmeye çalıştım.(teyzeler halay çekerken ben sadece ayağımı oynatabildim ki Cenk Bey’in dikkati dağılmasın. ) Cumartesi günü arkasından hadi bakalım iyi şanslar, başarılar tü tü tü tü tü diyerek  dualarımı okumayı ihmal etmedim.

Tabii kalemini kaybeden, silgisi olmadığını son anda farkeden ve ” ya kaydırırsam!! ” diye strese giren Cenk’ i memnun etmek pek de kolay değildi. Sınavı geçmesi halinde ona alacaklarımın listesi kabardıkça kabardı.. Yani sınavı geçemezse daha mı iyi olur bilemedim 😉

Sınav sonuçlarını büyük bir heyecanla bekliyorum. Sizin de beklediğiniz irili ufaklı ne varsa beklediğinizden de güzel bir şekilde haberlerini alın.Heyecandan birbirinizi yiyin 🙂

One Response »

  1. Anaçtir Ebrashca :)) burada evmanya ‘yi bende takip ediyorum hatta lambader aldim yakin zamanda süper bi site. Öperim seni dünya tatlisi 🙂

Yorumlarınız benim için değerlidir ,okunası ve üzerinde düşünülesidir ;)